گروه: اخبار استان خبر: 135481 / تاریخ انتشار : 1398/5/25 ساعت : 10:37
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد

وعده های معاون سیاسی و امنیتی استاندار برای مطالبات کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

تعدادی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به منظور پیگیری مطالبات خود جلوی آن اداره اقدام به مطالبه گری کردند که معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این خصوص وعده هایی داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛تعدادی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به منظور پیگیری مطالبات خود جلوی آن اداره  اقدام به مطالبه گری کردند که معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این خصوص وعده هایی داد.

 

کارکنان این اداره بیان کردند بخشی از مطالبات آنها از جمله پایین بودن حقوق آنها نسبت به تمام دستگاه‌ها، اضافه کار ۵ ماهه، پرداخت نشدن رفاهی ۵ ماهه، عدم پرداخت مزایای اعیاد مانند دیگر دستگاه ها در ۵ ماه گذشته و همچنین پرداخت نشدن حق ماموریت ۵ ماهه را مطرح کردند.

 

در همین خصوص سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در گفت و گو با بویرخبر گفت: این موضوع مربوط به تعدای از همکاران است، که اضافه کار، و بخشی از مطالبات خود را به علت اینکه دریافت نکرده بودند در خود مجموعه اداره کل مشکلات خود را بیان کردند.

 

نجفی افزود: دستگاه های مختلف مطالبات خود را به کارکنان خود یعنی یک الی دو ماه را پرداخت کرده اند، اما اداره کل اراشد به علت نبود بودجه مطالبات و بدهی های برخی از کارکنان را پرداخت نکرده است.

 

وی افزود: در خصوص مطالبات کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق معاون سیاسی و امنیتی استانداری پیگیری های صورت گرفت، که آن معاونت در خصوص این مشکل وعده هایی را برای موضوعات نقدینگی و پیگیری مشکلات داد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.