گروه: اخبار استان خبر: 135450 / تاریخ انتشار : 1398/5/24 ساعت : 09:51

عکس/پل نا ایمن دارشاهی بویراحمد کار دست مردم داد

رخ دادن برخی تصادفات و گاهی گیر افتادن برخی از ماشین ها در این پل باعث ایجاد نارضایتی بسیار شدید بین مردم این روستا شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روستای دارشاهی که مابین مرز جغرافیای بویراحمد و شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد است واقع شده است در این روز ها طبیعت شگرف آن چشم بینندگان بسیاری را به خود خیره می کند.

 

در روستای دارشاهی بویراحمد ارتباط آنها با محور ارتباطی یاسوج اصفهان و مرکز استان از طریق پل فلزی بزرگ انجام می شود.

 

 بخشدار بخش کبکیان شهرستان بویراحمد در سال 97 از اختصاص مبلغ 250 میلیون تومان برای بهسازی پل دارشاهی خبر داد که عملیات بهسازی این پل نیز در خرداد و تیرماه سال گذشته انجام و بهشازی این پل انجام شد اما در سیل های اوایل سال 98 این پل تخریب شد و چند روز نیز بسته بود.

 

 

پلی که سال گذشته 250 میلیون تومان برای بهسازی آن هزینه شد در کمتر از یک سال دوباره به بهسازی نیاز دارد به گونه ای که این پل اکنون به یک مشکل بزرگ برای اهالی این روستا تبدیل شده است.

 

 رخ دادن برخی تصادفات و گاهی گیر افتادن برخی از ماشین ها در این پل باعث ایجاد نارضایتی بسیار شدید بین مردم این روستا شده است.

 

شاید بارندگی های امسال نیز کمتر از سال گذشته نباشد، اگر وضعیت این پل همین گونه بماند و بهسازی نشود بدون شک در آینده مشکلات جدی تیر برای اهالی این روستا ایجاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.