گروه: اخبار استان خبر: 135438 / تاریخ انتشار : 1398/5/24 ساعت : 10:08
مسئول نظارت و ارزیابی استان های سازمان تبلیغات کشور:

روحانیون زیادی با هزینه های خیلی کم و با روحیه جهادی فعالیت می کنند/سواد رسانه ای یکی از اقتضائات سازمان است

نجفی گفت: پرداختی ما به روحانیون بسیار کم است و روحانیون ما با این پرداختی به نقاط مختلف می روند و با آن زندگی می کنند، ما روحانیون خیلی خوبی در کشور داریم روحانیونی که با هزینه های خیلی کم و با روحیه جهادی در حال فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  مسئول نظارت و ارزیابی استان های سازمان تبلیغات کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه در یاسوج گفت: یکی از اهداف این نشست ها این است که سازمان تبلیغات را یک بازشناسی و یک بار تعریف میکنم نقاط ضعف و قوت آن را از طرفی بازرسان خودمان بررسی کنیم اما در هر استان  بین سیصد تا پانصد نفر از فعالان فرهنگی استان ها جلساتی برگزار می کنیم و چالش ها و ظرفیت های آن مطرح می شود و خروجی این جلسات توسط یک تیم تحلیل گر داده می شود و در تصمیمات کلان سازمان تأثیرگذاری می کند و اینکه خود مدیرکل استان نیز شرایط استان را بداند و لحاظ کند.


نجفی گفت: برگزاری این جلسات در شأن ستاد است طی این سه روز جلسات پر باری در خدمت فعالان فرهنگی استان بودیم.


وی افزود: بحث تسریع در فرایند کیفی سازی فعالان فرهنگی تبلیغات اسلامی است باید به صورت هم افزا و منسجم تر عملیات هایی انجام دهیم که این اقدامات نیز موثر تر باشند بستری برای جبهه سازی فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی است.


نجفی گفت: از اهداف دیگر این جلسات همزمانی با تغییر مدیرکل سازمان تبلیغات است این همزمانی یک انگیزه را در فعالان فرهنگی ایجاد می کند و هم یک بسترسازی و تهسیل گری برای مدیرکل جدید خواهد بود. وی به رسانه ها اشاره کرد و گفت: رسانه را بستری برای همراهی با مردم و انتقال نظرات به مسولان می بینیم سازمان تبلیغات در آینده فعالیت های منسجمی را در عرصه رسانه و فضای مجازی خواهد داشت برنامه ریزی های مفصلی در این بخش انجام شده است.نجفی گفت: در این جلسات در خصوص سه موضوع تبیین ظرفیت ها و‌ چالش های فرهنگی استان، نقد عملکرد سازمان تبلیغات و ارائه راهکار و پیشنهاد برای سازمان صحبت شد.

 

وی گفت: رسالت های سازمان تبلیغات تبیین و عرضه فکر و فرهنگ معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز است به گونه ای که بر جان و دل مردم بنشیند و رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی رسانه ای است.


نجفی ادامه داد: ما در استان ها حاضر می شویم که اقتضائات استانی را متوجه شویم و ببینیم که چالش های استان چیست و این موارد در نظر گرفته می شود.


وی گفت: سواد رسانه ای یکی از اقتضائاتی است که خودمان از مطالب درون رسانه ها متوجه شویم آیا درست است یا بخشی از آن درست است، پرداختی ما به روحانیون بسیار کم است و روحانیون ما با این پرداختی به نقاط مختلف می روند و با آن زندگی می کنند، ما روحانیون خیلی خوبی در کشور داریم روحانیونی که با هزینه های خیلی کم و با روحیه جهادی در حال فعالیت هستند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.