گروه: اخبار استان خبر: 135420 / تاریخ انتشار : 1398/5/24 ساعت : 10:35

تایید زیدان؛ بیل و جیمز فدای نیمار خواهند شد!

باشگاه رئال مادرید با قدرت تمام به دنبال آن است که جیمز رودریگز و گرت بیل را به فروش برساند تا به دنبال آن هزینۀ انتقال نیمار جونیور را از پارک دو پرنس به سانتیاگو برنابئو تامین نماید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  باشگاه رئال مادرید که روزهای پیش‎فصل تابستانی خود را به بدترین شکل ممکن پشت سر گذاشته و متوجه انتقادات فراوانی به دلیل عملکرد نامطلوب فنی خود شده است، این روزها در دوئلی بزرگ با کاتالان‌های یاغی برای جذب نیمار قرار گرفته و عطش تازه‌ای را به روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی بخشیده است.

جیمز رودریگز و گرت بیل
جیمز رودریگز و گرت بیل

 

با تایید زین الدین زیدان سرمربی باشگاه رئال مادرید، جیمز رودریگز و گرت بیل در پروسه‌ای فشرده در لیست فروش باشگاه قرار گرفته‌اند تا در سریع‌ترین زمان ممکن فروخته شده و خزانۀ باشگاه را برای جذب نیمار پر کنند، دو بازیکنی که به هیچ عنوان در برنامه‌های مرد متفکر فرانسوی جایی ندارند و یقیناً در صورتی که مذاکرات پی‌اس‌جی با رئالی‌ها مثبت باشد به طور غریبانه‌ای با لوس بلانکوس خداحافظی خواهند کرد.

نیمار
نیمار

 

باشگاه رئال مادرید رقم پیشنهادی خود را برای جذب نیمار فاش نکرده است، اما آنگونه کهESPN مدعی شده است، رقم انتقالی نیمار به رئال مادرید 190 میلیون یورو خواهد بود.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.