گروه: اخبار استان خبر: 135405 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 ساعت : 08:29
گزارش میدانی؛

زخمی که همچنان بر پیکر پایتخت طبیعت نقش بسته است/نهضت عدم هماهنگی ادارات نهضت آسفالت را با خاک یکسان کرد

یکی از مشکلاتی که همیشه در این شهر وجود دارد این است که به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی، در خیابان جمهوری شهر یاسوج بعد از گذشت چند روز از روکش آسفالت یکی از دستگاه های اجرایی دست به عملیات تخریب آسفالت زده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چهارفصل؛  شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل رشد روز افزون مهاجرت از روستا به شهر همچنین به دلیل دارا بودن آب و هوایی مناسب در دو دهه اخیر شاهد مهاجرت دیگر شهر های استان به این شهر بوده ایم با این وجود می طلبد که مسئولان شهری برای رفاه حال شهروندان در برطرف ساختن نواقص پایتخت طبیعت ایران کوشا باشند.

 

 یکی از مشکلاتی که شهروندان یاسوجی را همیشه رنج داده است نبود آسفالت مناسب در برخی خیابان های اصلی شهر است که شهرداری یاسوج بر همین مبنا دست به نهضت آسفالت زده و برخی دست اندازها همچنین چاله چوله های شهر یاسوج را ترمیم کرده است.

 

اما یکی از مشکلاتی که همیشه در این شهر وجود دارد این است که  به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی، در خیابان جمهوری شهر یاسوج بعد از گذشت چند روز از روکش آسفالت یکی از دستگاه های اجرایی دست به عملیات تخریب آسفالت زده است که این نوع ناهماهنگی ها بین دستگاه های اجرایی در این به بحبوحه اقتصادی هزینه های اضافی به دنبال دارد و موجب آزار شهروندان و مسافران خواهد شد.

 

تصاویری از کنده کاری های خیابان جمهوری شهر یاسوج را مشاهده می کنید:

 

 
 
 
---
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.