گروه: اخبار استان خبر: 135386 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 14:43
رئیس اداره آموزش و‌پرورش دهدشت خبرداد

برگزاری کلاس داوری بسکتبال با حضور مدرس رسمی فدراسیون در دهدشت+تصاویر

پورک پور گفت: این کلاس داوری در روز سه شنبه با کلاس تئوری شروع شده و در روزهای چهارشنبه تا جمعه به صورت عملی در سالن آزادی ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ کلاس داوری درجه سه با حضور مدرس رسمی فدراسیون بستکبال ایران در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید باهنر برگزار شد.

 

علی پورک پور رئیس اداره آموزش و‌پرورش دهدشت گفت: با شرکت 37 نفر از استان های کهگیلویه وبویراحمد، خوزستان و فارس کلاس داوری درجه سه بستکبال با حضور مدرس رسمی فدراسیون بستکبال جمهوری اسلامی ایران به مدت 5 روز در دو قسمت تئوری و عملی در حال برگزاری است.
 
 
 
 
مدیر آموزش وپرورش افزود : این کلاس داوری در روز سه شنبه با کلاس تئوری شروع شده و در روزهای چهارشنبه تا جمعه به صورت عملی در سالن آزادی ادامه خواهد یافت.
 
 
 
پورک پور گفت: به تمامی شرکت کنندگان حاضر در این کلاس بعد از پایان این دوره گواهی حضور شرکت در کلاس مورد تایید فدراسیون بستکبال اعطا خواهد شد.
 
 
 
این کلاس و دوره با همکاری مالی آموزش وپرورش دهدشت و  هیات بستکبال شهرستان برگزار شد که معاون پرورشی وکارشناس تربیت بدنی آموزش وپرورش دهدشت بر روند اجرایی این کلاس نظارت خواهد داشت.
 
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
میثم
1398/5/23 - 18:53
والا خوبه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.