گروه: اخبار استان خبر: 135377 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 13:19

برخورد دادستان دنا با خاطیان انشعابات غیرمجاز آب در روستای توتنده دنا+تصاویر

در خصوص کمبود و قطعی مکرر آب شرب در روستای سرتنگ توتنده، دادستان دنا در راستای دفاع ازحقوق عامه با دعوت ازمسئولین ذیربط و بازدید میدانی ازمنطقه دستور جمع آوری انشعابات غیر مجار را صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کمبود آب در روستای سرتنگ توتنده شهرستان دنا به گونه ای است که در برخی مواقع تا چند رو آب آشامیدنی آنها قطع بوده و مشکلات بهداشتی و زیست محیطی فراوانی برای روستانشینان به همراه داشته که نگرانی هایی برای روستانشینان به وجود آورده است.

 

گفتنی است بخشی از کمبود آب مربوط به انشعابات غیرمجاز بوده که تعداد آنان نیز زیاد است و این موضوع بر وضعیت بی آبی در سرتنگ توتنده تاثیر فراوان داشته است.

 

 

پس از انتشار خبری در این خصوص از سوی سفیردنا (خـــــبر را اینــــــــجا بخوانید) دادستان شهرستان دنا به این قضیه ورود پبدا کرده است و با جمع آوری انشعابات غیر مجاز، بخشی از کم آبی این روستا را برطرف کرد.

 

 

 

در همین خصوص مسوول روابط عمومی دادگستری شهرستان دنا در گفتگو با سفیردنا گفت: در خصوص کمبود و قطعی مکرر آب شرب در روستای سرتنگ توتنده، دادستان دنا در راستای دفاع ازحقوق عامه با دعوت ازمسئولین ذیربط و بازدید میدانی ازمنطقه دستور جمع آوری انشعابات غیر مجار را صادر کرد.

 

 

 

رفیعی افزود: با اعزام نماینده دادستان به همراه پرسنل آب وفاضلاب روستایی و در با حضور نماینده حقوقی آن اداره کلیه انشعابات غیرمجاز در روستای سرتنگ توتنده شناسایی و مسدود شد.

 

 

وی با بیان اینکه جمع آوری انشعابات غیرمجاز موجب کاهش قطعی مکرر آب در این منطقه خواهد شد، بیان کرد: به دستور دادستان دنا برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب دنا ارسال شد.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
------
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سهراب
1398/5/23 - 14:24
با افارد سودجو مبارزه کنید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.