گروه: اخبار استان خبر: 135357 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 12:38

نظارت ضعیف صنعت و معدن بر بازار موبایل یاسوج/قطعات دست دومی که به خورد مشتری می دهند

یکی از بخش های بازار که به نظر می رسد دچار آشفتگی بوده و کمتر به آن توجه می شود بازار موبایل است و عملکرد نامناسب صنعت و معدن در این قضیه بی تاثیر نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سازمان صنعت و معدن با توجه به وظایف و ماموریت هایی که دارد نقش مهمی در زندگی روزمره شهروندان داشته چرا که از طریق کنترل و نظارت بر بازار می تواند به طور مستقیم بر زندگی مردم تاثیر بگذارد.

 

یکی از موضوعاتی که مورد انتظار شهروندان است نظارت مستمر و دقیق بر بخش های مختلف بازار است و این مساله می تواند ضمن جلوگیری از اختلال در بازار توسط برخی سودجویان به رضایت بیشتر شهروندان منتج خواهد شد.

 

توجه و نظارت قاطعانه تر صنعت و معدن استان بر بازار با بازرسی های مداوم و همیشگی باعث خواهد شد شرایط حاکم بر بازار و در بخش های مختلف آن تحت کنترل باشد.

 

یکی از بخش های بازار که به نظر می رسد دچار آشفتگی بوده و کمتر به آن توجه می شود بازار موبایل است و بر اساس برخی شکایت هایی که به این پایگاه خبری شده است شهروندان نسبت به مسائلی از جمله تقلب در فروش قطعات دست دوم به جای قطعات نو گلایه دارند.

 

این مساله احتمالا تنها در این موبایل فروشی خاص نبوده و می تواند نمونه ای از خروارها تقلب کاری در این صنف باشد که به نظر می رسد صنعت و معدن نظارت های لازم در این خصوص را نداشته و تنها منتظر رسیدن شکایت برای بررسی موضوع است؛ این در حالی است که اگر نظارت های قاطعانه و تخصصی در این خصوص وجود داشت قطعا این افراد اقدام به گران فروشی یا تقلب در کار خود نمی زدند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.