گروه: اخبار استان خبر: 135356 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 10:19
به همت کانون‌های مساجد شهر یاسوج برگزار شد

اولین المپیاد فرهنگی، هنری، ورزشی بچه‌های مسجد در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

علیرضا دولت آبادی گفت: هدف از برگزاری این المپیاد رقابت سالم و کشف استعدادهای مختلف در رشته‌های مختلف ورزشی و فرهنگی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اولین المپیاد فرهنگی، هنری و ورزشی بچه‌های مسجد در استان کهگیلویه و بویراحمد در اردوگاه تربیتی و آموزشی منطقه دهنو یاسوج برگزار شد.برگزار شد.

 

مدیرکل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این المپیاد رقابت سالم و کشف استعدادهای مختلف در رشته‌های مختلف ورزشی و فرهنگی است.
 
 
علیرضا دولت آبادی با بیان اینکه این المپیاد به همت کانون‌های مساجد شهر یاسوج برگزار شد، افزود: لازم به ذکر است تمام فعالیت‌های این المپیاد چه در حوزه داوری و چه در حوزه اجرا توسط بچه‌های مسجد انجام گرفت و این یک ظرفیت و پتانسیل بالایی است.
 
 
وی گفت: این المپیاد با حضور 250 نفر از بچه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان‌های بویراحمد در قالب 20 کانون فرهنگی و هنری مساجد و 6 رشته ورزشی، فرهنگی و هنری برگزار شد.
 
 
دولت آبادی با بیان اینکه اختتامیه این برنامه در عید غدیر خم در مسجد قبای دولت آباد برگزار می‌شود، افزود:  هدف از برگزاری این المپیاد شناسایی ظرفیت‌ها و استعدادهای مساجد استان دانست و گفت: از این استعدادها هیچ وقت استفاده نمی‌شد که ما در این المپیاد آنها را شناسایی و به مجموعه‌های تخصصی جهت ارتقاء و پیشرفت معرفی می‌کنیم.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.