گروه: اخبار استان خبر: 135344 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 09:39
بر اساس شنیده ها؛

احتمال تغییر مشاوران استاندار کهگیلویه و بویراحمد/مشاور امور ایثارگران در تیررس استاندار

بر اساس شنیده ها یکی از تغییراتی که به زودی در استانداری کهگیلویه و بویراحمد رسمی خواهد شد تغییر در مشاور امور ایثارگران استاندار است که از مدتی پیش بحث آن مطرح شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همیشه تغییر در راس مدیریت سازمان ها و نهادهای مختلف با تغییرات در مجموعهه های پایین دستی وجود دارد و این موضوع امری اجتناب ناپذیر است، استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد نیز پس ار روی کار امدن اقدام به تغییر در برخی از پست ها زده است.

 

حسین کلانتری با وجود این که در مراسم معارفه خود در خصوص تغییر مدیران گفته بود با همین تیم فعلی به کار خود ادامه می دهد اما خیلی زود تغییرات را از مدیران ستادی در استانداری آغاز کرد.

 

با توجه به سیاست های کلانتری و همچنین آغاز تغییرات از مدیران ستادی، شنیده شده است سعی دارد تغییراتی در سیستم مشاوران خود اتخاذ کند و از نیروهای مبتکر و جدید استفاده کند که توانایی بیشتری در ارائه راهکارهای لازم در حوزه های کاری مرتبط با خود داشته باشند.

 

بر اساس شنیده ها یکی از این تغییرات که به زودی رسمی خواهد شد تغییر در مشاور امور ایثارگران استاندار است که از مدتی پیش بحث آن مطرح شده است.

 

گفتنی است محمود داربام از حدود 6 سال پیش تاکنون به عنوان مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران در دولت های یازدهم و دوازدهم بوده است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.