گروه: اخبار استان خبر: 135332 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 08:05
امام جمعه موقت شهرستان لنده:

اردوهای جهادی بسیج شاه کلید حل مشکلات مناطق محروم است/چهل سال است کارنامه بسیج همانندنور درخشان است

حجت الاسلام سید محمودالهی نیاگفت:امروز تنها شاه کلید جامعه به خصوص در مناطق محروم برگزاری همین اردوهای جهادی بسیج سازندگی است که الحق موفق بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام جمعه لنده در گفتگو با خبرلنده با قدردانی از فعالیت های چهل ساله بسیج به خصوص نقش بسیج سازندگی گفت: رسالت سترگ بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس و ادامه این رسالت در قالب بسیج سازندگی باعث اهمیت و نقش راهبردی این نهاد مردمی شده است.

 

وی افزود:حضور فعالانه بسیج سازندگی در عرصه های محرومیت زدایی،عمرانی و آبادانی و بهداشت و درمان به خصوص حضور فعالانه در جبهه اقتصاد مقاومتی باعث تقویت پایه های این نهاد در بین اقشار مختلف جامعه شده است.

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: گام های بلند بسیج سازندگی در جهت تقویت بنیه اقتصادی کشور با راه اندازی کسب وکارهای خانگی باعث پویایی و نگاه خود اتکایی به فرهنگ کار و تلاش در جامعه شده است.

 

وی تاکیدکرد:حضور بسیج در بحران هایی همانند سیل، زلزله، طوفان،مبارزه با بیماری ها،افات و نباتات و کمک به بازسازی و بهسازی مناطق سیل زده و زلزله زده باعث شد تا محبوبیت این نهاد مردمی چندین برابر شود.

 

الهی نیا گفت: فعالیت های فرهنگی، اردویی،عمرانی، محرومیت زدایی، بهداشتی و سایر مباحث در حوزه بسیج سازندگی و اردوهای سازندگی باعث شد که جوانان مومن و انقلابی به صورت داوطلبانه در مناطق محروم حضور یابند و به مردم خدمت کنند.

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت:اردوهای جهادی بسیج شاه کلید حل مشکلات در مناطق محروم کشورهستند که مسئولان باید از این ظرفیت عظیم استفاده کنند و خود در مقابل بسیج قرار ندهند بلکه بسیج سازندگی را یک ظرفیت برای خود بدانند.

 

الهی نیا در پایان از حضور بسیجیان در اردوهای جهادی به خصوص قشر فرهیخته جامعه یعنی دانشجویان در اجرای فعالیت های فرهنکی،هنری،عمرانی و سازندگی در جامعه قدردانی کرد.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
عباس
1398/5/23 - 11:42
در پناه حق باشد مردان با اخلاص حق
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.