گروه: اخبار استان خبر: 135330 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 23:19

آرایش جدید انتخاباتی در فضای سیاسی گچساران/ سه نفر نهایی جریان اصولگرایی؟/افرادی که از نشست اصولگرایان شوکه شدند!+تصاویر

فعال سیاسی گچساران:خیلی ها از ایجاد این وحدت هم شوکه شده اند و هم ناراحت،بدلیل اینکه سال ها خیلی ها در سایه اختلاف جریان اصولگرایی به مناصبی رسیده بودند و الان هم به نوعی احساس خطر دارند و هم تبلیغات منفی می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،یدالله مرادی،فعال سیاسی و فرهنگی گچساران در گفت و گوی اختصاصی با آفتاب جنوب،در خصوص نشست روزگذشته جریان اصولگرایی و انقلابی گچساران و باشت،گفت:با توجه به حدود یک ماه کار فشرده و رایزنی با همه نیروهای تاثیرگذار و کاندیداهای انتخاباتی این جریان چه در گذشته و چه درحال و درپی دعوت سرهنگ "بیعت اصل" ،نشستی با حضور نمایندگان جریان ارزشی و انقلابی گچساران و باشت برگزار شد.

صداقت و همدلی در عید قربان

وی افزود:این نشست در روز عید قربان و در عین صمیمیت ، صداقت و همدلی صورت گرفت ،به هرحال نشستی که سال ها خلأ آن را احساس می کردیم و به نوعی در همه جا تبلیغات منفی و متعددی نیز صورت گرفته بود که اصولگرایان و نیروهای انقلابی این جریان اختلافات گسترده ای دارند و امکان همنشینی و هماهنگی این جریان هم وجود ندارند.

مرادی اظهارکرد:اما در روز عید قربان همه مشاهده کردند که این نیروها با درک شرایط زمانی ، مکانی و با اهمیت دادن به همدلی و وحدت و با نهایت انعطاف و صداقت و صبوری ،ضمن اینکه به سخنان و حرف های همدیگر گوش فرا دادند همه هم بدون استثناء ، نقطه نظراتشان را بیان کردند.

تاکتیک محوری و جریانی اصولگرایان در انتخابات

این چهره مطرح سیاسی گچساران درادامه گفت:دراین نشست بعد از بیان نقطه نظرات توسط مدعوین که هرکسی حول محور وحدت و ضرورت یکدلی و هماهنگی بود ؛خوشبختانه در فضایی بدون تنش و با نهایت احترام به این جمع بندی رسیدند که در انتخابات آینده هم شرکت فعال و هم برحول یک انسجام و یک تاکتیک محوری و جریانی حرکت کنند.

همه باید به صحنه بیایند

وی افزود:در این نشست تاکید شد که چه آنهایی که در آینده از مسیر قانونی کاندیدا می شوند و  چه آنهایی هم به هردلیلی کاندیدای انتخابات نمی شوند، اما همه با شوق ، علاقه و با نهایت تلاش به صحنه بیایند و حمایت از کاندیدا و یا کاندیداهای انتخاباتی این جریان انقلابی را داشته باشند.

تحول اساسی در فضای انتخاباتی گچساران

مرادی درادامه تصریح کرد:خوشبختانه این نشست شکل گرفت و این خود مایه سرو و نشاط مردم شهرستان های باشت و گچساران شد،گرچه این خلأ سال ها احساس می شد اما به میمنت عید بزرگ قربان این خلأ پرشد و به نوعی می تواند گفت این نشست برای منطقه نوید بخش بود و در آینده می توان به یک تحول اساسی در روند انتخاب و انتخابات شهرستان گچساران و باشت رسید.

آرایش جدید انتخاباتی

این فعال سیاسی و فرهنگی گچساران اظهارکرد:این نشست از هم اکنون به طور کامل بررسی تفکر،آرایش انتخاباتی و رفتار انتخاباتی مردم گچساران و باشت را تحت تاثیر قرار داده است و همه ان شاءالله منتظر یک تحول اساسی در فضای انتخاباتی شهرستان هستند.

انتخاب شورای راهبردی

وی افزود:در این نشست همه عزیزان توافق کردند که یک شورای راهبردی از نیروهای که مطلع هستند و جریانات سایسی را نظارت می کنند انتخاب و تعیین هم شده اند و این افراد از میان همین کاندیداهای موجود در شرایط مناسب ،سه نفر را که دارای شاخص ها و توانمندی خاص هستند انتخاب می کنند و بقیه هم عملا با همراهی این سه نفر فضای انتخابات را پرنشاط می کنند.

سه نفر نهایی جریان اصولگرایی؟

مرادی درادامه گفت:یعنی ما درنهایت و در یک جمع بندی به سه نفر خواهیم رسید و این سه کاندیدا در انتخابات ثبت نام خواهند کرد و بعد متناسب با شرایط زمان تصمیمات جدید گرفته خواهد شد،که در وقت مقرر(آینده نزدیک) این سه نفر نهایی هم مشخص خواهند شد.

خیلی ها شوکه شده اند

این چهره مطرح سیاسی گچساران درادامه تصریح کرد:طبیعی است که خیلی ها از ایجاد این وحدت هم شوکه شده اند و هم ناراحت،بدلیل اینکه سال ها خیلی ها در سایه اختلاف جریان اصولگرایی به  مناصبی رسیده بودند و الان هم به نوعی احساس خطر دارند و چون احساس خطر می کنند هم تبلیغات منفی می کنند و تلاش دارند که نیروهای جریان اصولگرایی و انقلابی را به هم بدبین و روبروی هم قرار دهند.

پایان تخریب و اختلافات نیروهای انقلاب

وی افزود:این نشست به نوعی پایان اختلافات است و یک روز تاریخی و بیادماندنی بود و کاندیداها به یک انسجام و همدلی رسیدند و ان شاءالله این پایان خط تخریب و اختلاف نیروهای درون انقلاب بود ،و هیچ جای نگرانی هم الحمدالله وجود ندارد.

حکایت این هفت نفر

مرادی تصریح کرد:این موضوع هم طبیعی است و باید نیروهای جریان انقلابی و اصولگرایی پایبند به آرمان های حضرت امام (ره) و انقلاب درجلسات مختلف،را همین هفت نفر در جریان قرار دهند که شک و شبهه و ابهاماتشان رفع بشود.

وی اظهارکرد:به امید خداوند این وحدت و انسجام می تواند واقعا روند جریان سیاسی گچساران و باشت را عوض کند و قطعا دوستان دلسوز و دردمند همراهی و همگامی خواهند کرد و جای هیچگونه نگرانی هم وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.