گروه: اخبار استان خبر: 135326 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 19:48

آخرین وضعیت مرکز"ام آر آی"یاسوج پس از ورود دادستان بویراحمد+جزییات

بیمارستان امام سجاد به عنوان یکی از مراکز درمانی شهر یاسوج پذیرای بیماران زیادی از استان است، یکی از مشکلات فعلی این بیمارستان تعطیلی مرکز ام آر آی آن این بیمارستان بود که به تازگی دادستان استان در این قضیه ورود کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ بیمارستان امام سجاد(ع) به عنوان یکی از مراکز درمانی شهر یاسوج پذیرای بیماران زیادی از مناطق مختلف استان است، یکی از مشکلات فعلی این بیمارستان تعطیلی ام آر آی این مرکز درمانی بوده، که به تازگی با ورود دادستان استان در این قضیه وضعیت آن تغییر کرد.

 

در همین ارتباط طبق گزارشات و برخی شنیده ها شاید یکی از علت های تعطیلی تنها ام آر آی بیمارستان امام سجاد(ع) در  مرکز استان عدم صدور پروانه بهر‌ه‌برداری و مسؤول فنی این مرکز باشد.

 

همین تعطیلی ها و عدم خدمت دهی مناسب سبب مسافرت هم استانی ها به استان های همجوار جهت بهره بردن از امکانات درمانی آنها می شود، از طرفی زیبنده استان نیست که در کهگیلویه و بویراحمد یک ام آر آی در مرکز استان باشد، اما آن هم به دلیل مشکلات مربوطه به صورت مکرر در معرض تعطیلی باشد.

 

از دیگر مشکلاتی که توسط شهروندان در خصوص ام آر آی بیمارستان امام سجاد (ع) بیان می شود، دریافت هزینه برای مراجعات دوم را می توان اشاره کرد در این خصوص یکی از این  شهروندان گفته است: به دستور پزشک متخصص با دفترچه خود به ام آر آی مراجعه کردم، اما نیروی های آن مرکز هزینه را به صورت آزاد از بنده دریافت کردند و گفتند چون مرتبه دوم است که مراجعه می کنی باید آزاد حساب شود!

 

از طرفی  طبق برخی شنیده ها بیان شد تنها ام آر آی بیمارستان اما سجاد (ع) در معرض تعطیلی قرار گرفته است اما با ورود دادستان این مرکز به کار خود ادامه و از تعطیلی آن جلوگیری به عمل آمد.

 

در خصوص خبر مذکور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ضرورت دارد دانشگاه علوم پزشکی در ارائه خدمت رسانی به مردم حساسیت و اهتمام بیشتری داشته باشد، و اختلاف جزئی در امور اجرایی نباید خدمت رسانی به شهروندان را تحت شعاع قرار دهد.


کرمی افزود: اگر مسوولان دراینگونه موارد سهل انگاری کنند و حقوق شهروندی وخدمات رسانی به مردم را نادیده بگیرند قطعا مطابق موازین قانونی در خصوص آن‌ها تصمیمات قضایی لازم اتخاذ خواهد شد.
 
 
اظهارات دادستان نشان میدهد که تنها مرکز ام آر آی یاسوج برای بار دیگر در شهر یاسوج فعال و این مرکز  شروع به کار خواهد کرد، اما باید اشاره کرد در کهگیلویه  و بویراحمد و جمعیت فزاینده آن یک دستگاه  ام آر آی  پاسخگوی مطالبات درمانی مردم استان نبوده و باید مسوولان استانی و در راس آن علوم پزشکی چاره ای برای مسئله مورد نظر به کار گیرند.
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.