گروه: اخبار استان خبر: 135325 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 19:40
با حضور 200 سرگروه تربیتی برگزار شد

همایش توانمندسازی سرگروه های حلقات صالحین استان در سی سخت+تصاویر

دوره تکمیلی تربیت و توانمندسازی حلقات صالحین باحضور 200نفر از سرگروهای سراسر استان به مدت 4 روز در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ دوره تکمیلی تربیت و توانمند سازی سرگروه های حلقات صالحین استان، باحضور 200نفر از سرگروهای حلقات سراسر استان، معاون سپاه فتح و مسئول تعلیم و تربیت استان به مدت 4 روز در شهرستان دنا در حال برگزاری است.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه استان با اعلام این خبر افزود: این دوره. از دوره های تربیت و توانمندسازی مرحله تکمیلی ویژه سرگروه های این شبکه تربیتی در سرتاسر استان است.

 

مومنی بیان کرد: شبکه تربیتی صالحین قریب 11 سال بستر تربیتی بسیج بوده و فعالیت های تربیتی سپاه پاسداران به طور غالب در بستر صورت می پذیرد.

وی با بیان اینکه این شبکه تربیتی از بالا به پایین بوده و استاد شبکه تربیتی در راس قرار دارد گفت: در استان آیت الله ملک حسینی در راس این شبکه تربیتی قرار دارد و بعد از آن استادیاران و لایه های بعدی مربیان و لایه هستند که در آخر نیز سرگروه های حلقات صالحین قرار دارند.
 
 
مومنی افزود: لازم به ذکر هست سر پنجه اصلی در شبکه تربیتی سرگروها هستند  که میانگین 15 تا 20 نفر را تحت پوشش تربیتی. بصیرتی. علمی و ورزشی خود قرار می دهند.
 
 
تصاویر تکمیلی از این همایش در زیر آمده است: 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.