گروه: اخبار استان خبر: 135324 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 19:17

تجلیل ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه از خبرنگاران دهدشت+ تصاویر

نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه باخبرنگاران برگزار شد و در این نسشت به پاس روز خبرنگار، از خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تقدیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازکهگیلویه؛ نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه باخبرنگاران برگزار شد و در این نسشت به پاس روز خبرنگار، از خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تقدیر شد.

 

سرهنگ سید حمزه محقق زاده با تشکر از خبرنگاران شهرستان در پوشش خبری برنامه های این ناحیه، گفت: این خبرنگاران هستن که بیشترین نقش را در اطلاع رسانی دارند و از مهمترین و سخت ترین مشاغل امروز، کار خبرنگاری است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه، افزود:متاسفانه امروزه دنیای غرب و بویژه استکبار از ظرفیت رسانه ها در جهت مطامع خودش استفاده می کند و تا جایی که می بینیم در خاورمیانه روزانه جنایت های فجیعی رخ می دهد اما بیشتر رسانه های غربی دراین باره واکنش خاصی ندارند.

سرهنگ محقق زاده در ادامه یادآور شد که، این خبرنگاران هستند که می توانند بیشترین نقش را در جهت روشنگری در جامعه داشته باشند و حقایق را برای عموم جامعه بیان کنند.

 

وی با انتقاد از تفکر قومیت گرایی در استان، گفت: مشاهده می کنیم که بعضی ها سعی در مسموم کردن فضای جامعه را دارند و در این بین بعضی از سایت ها خواسته و ناخواسته درگیر این فضا می شوند و باید خبرنگاران بدانند که نباید وارد این فضا شوند و به وظیفه اصلی خود بپردازند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با اشاره به اینکه دنیای امروزی به عصر ارتباطات نام گذاری شده، گفت: مردم بهترین قضاوت کنندگان در خصوص رسانه ها هستند که اگر خبرنگاران و رسانه ها به درستی قلم بزنند قطعا مردم به سوی آن رسانه متمایل می شوند.

 

در پایان این نشست خبری سید حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه با تقدیر ویژه از خبرنگاران این شهرستان در پوشش اخبار این ناحیه در طول سال گذشته تشکر کرد.

تصایر تکمیلی:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.