گروه: اخبار استان خبر: 135306 / تاریخ انتشار : 1398/5/23 ساعت : 14:34

مخدوش شدن چهره ورودی شهر دهدشت با بلوارها پوشیده از سنگلاخ+تصاویر

پیاده رو سازی و ایجاد فضای مناسب برای عابران پیاده از لحاظ زیبا سازی و تعاملات اجتماعی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ پیاده رو ها یکی از مهمترین مناظر شهری هستند که نیازمند توجه ویژه مسئولین امر هستند.

 

با توجه به جدی بودن مقوله پیاده روسازی، مناسب سازی فضاهای شهری به ویژه پیاده رو یکی از مباحث اساسی است که از جهات مختلف اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تاثیر عمده و نقش برجسته ای دارد.

 

پیاده روهای استاندارد که قابلیت پیاده روی مطمئن برای شهروندان را داشته باشد می تواند باعث ایجاد بسیاری از تعاملات مثبت بین شهروندان شود از آنجایی که تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور از معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، در راستای بهسازی و استانداردسازی پیاده‏ روها در حفظ امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‏شود و به همین دلیل بازسازی و ساخت پیاده‌روها از جمله فعالیت‌های مستمر در دستور کار شهرداری است .

 

 

برخی از پیاده روهای شهر دهدشت از شرایط مناسبی برخوردار نیستند و با توجه به اینکه در بلوار های اصلی شهر واقع شده اند توجه مسئولین نسبت به این موضوع بیش از پیش ضروری است.

 

ناگفته نماند که شهرداری دهدشت این روزها در حال اجرای پروژه نهضت آسفالت معابر شهری است و تا کنون خیابان های اصلی و اولویت دار شهر آسفالت و روکش شده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.