گروه: اخبار استان خبر: 135282 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 12:43
در گفتگو با فرماندار اسبق گچساران مطرح شد

تازه ترین خبرها از خروجی نشست محرمانه اصول گرایان گچساران و باشت

اکبر علیزاده گفت: جبهه انقلاب شهرستان های گچساران و باشت متشکل از 30 نفر از معتمیدن تشکیل شد و پس از 8 ساعت گفتگو تصمیمات مهمی گرفته شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز: نشست اصولگرایان شهرستانهای باشت و گچساران عصر روز گذشته به منظور بررسی شرایط حضور در انتخابات مجلس یازدهم در منزل سید قدرت الله بیعت اصل برگزار شد .

 

در همین رابطه سید اکبر علیزاده  فرماندار اسبق گچساران و یکی از چهرهای سرشناس اصول گرای شهرستان در گفتگو با باشت نیوز گفت: جبهه انقلاب شهرستان های گچساران و باشت متشکل از 30 نفر از معتمیدن تشکیل شد و پس از 8 ساعت گفتگو تصمیمات مهمی گرفته شد.

 

علیزداه گفت: تعداد 15 نفر به عنوان شورای جبهه انقلاب  با آرای اکثریت حاضرین تعیین شد و مقرر شد که این 15 نفر با هماهنگی  کاندیدای منظور و سایر افراد با جلسات مکرر و مداوم ملاک ها و معیارهای کاندیدای این حوزه را که قابل سنجش باشد مشخص کنند.

 

وی افزود: بعد از تعیین معیارها از میان نامزدها و کسانی که می خواهند در این حوزه کاندیدای مجلس شوند تعداد 3 نفر را که جامع الشرایط باشند انتخاب کرده و به عنوان کاندیدای نهایی به مردم معرفی خواهد شد و این سه نفر به نحو مقتضی  فعالیت کنند و بعداز ثبت نام و تائید صلاحیت  مجددا با توجه به شرایط روز و آرایش انتخاباتی تصمیم گیری خواهد شد که به امضای 7 نفر از کاندیدای  موجود و معتمدین  حاضر در جلسه رسید.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.