گروه: اخبار استان خبر: 135233 / تاریخ انتشار : 1398/5/21 ساعت : 14:58
فرمانده انتظامی بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

سیاسی کاری عامل اصلی تضییع حقوق مردم بهمئی /بهره برداری از پاسگاه سرآسیاب یوسفی در آینده نزدیک

حق مردم بهمئی همچنان به خاطر جناح بندی های سیاسی پایمال می‌شود و مردم در محرومیت به سر می برند ؛ از شما انتظار داریم که قلم و نگارشتان به سمت و سوی رفع مشکلات مردم پیش رود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازآوای ماغر؛ فرمانده انتظامی بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بر لزوم توجه به مشکلات مردم تاکید کرد.

سرهنگ سید نورالله تقوی نژاد ابتدا با تقدیر از حضور خبرنگاران، گفت: خبرنگاران بار سنگینی از جامعه را بر دوش می کشند.

 

 
 

وی گفت: هر حرفه و شغل مشکلات خاص خود را دارد، اما خبرنگاری و خبر رسانی یک شغل بسیار ظریف و حساس است که در صورت هرگونه اشتباهی چه از ناحیه مخاطبین و چه از ناحیه خبرنگاران، بازتاب بدی در جامعه دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کنونی اوضاع اقتصادی و سیاسی کشور، دشمن اصل نظام را هدف قرار داده است و مردم هم به خاطر اصل نظام دارند سختی‌ها را تحمل می کنند اما ما  همچنان در اصالت دینی در جهان سرآمد هستیم و دشمن با همین اسلامیت ما کار دارد.

سرهنگ تقوی نژاد ادامه داد: به خودمان می بالیم که در سطح بهمئی در حوزه خبر و خبر رسانی هیچگونه مشکلی نداشتیم و روشنگری و آگاه سازی برای مردم به خوبی صورت می گیرد.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی تصریح کرد: ما از شما به عنوان بازوان توانمند فرهنگی یاد می‌کنیم و مسئولان می توانند کمبودها، نارسایی ها و نیازمندی های مردم را از زبان خبرنگاران به عنوان صادق ترین قلم به دست ها دریافت کنند.

تقوی نژاد با اشاره به لزوم پرداختن به مشکلات مردم، گفت: ساده دلی، روراستی و صداقت از مهم ترین ویژگی های مردم ولایتمدار بهمئی است.

وی خطاب به خبرنگاران افزود: حق مردم بهمئی همچنان به خاطر جناح بندی های سیاسی پایمال می‌شود و مردم در محرومیت به سر می برند ؛ از شما انتظار داریم که قلم و نگارشتان به سمت و سوی رفع مشکلات مردم پیش رود.

فرماندهی انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد: انتظاری که از رسانه، خبر و خبرنگار می رود این است که اولویت اول خود را شفاف سازی، اولویت دوم را آگاه سازی، اولویت سوم را آموزش و آخرین و مهمترین اولویت خود را رفع مشکلات مردم قرار دهد.

تقوی نژاد گفت: ما مجموعه ی نیروی انتظامی شهرستان صمیمانه و مجدانه در حال خدمت شبانه روزی در راستای رفاه حال شهروندان هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پایان سخنان خود گفت: پاسگاه انتظامی بخش سرآسیاب یوسفی در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

در پایان این نشست از اصحاب رسانه شهرستان بهمئی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

تصاویر بیشتری از این نشست خبری را در ادامه مشاهده کنید:

 

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.