گروه: اخبار استان خبر: 135208 / تاریخ انتشار : 1398/5/21 ساعت : 09:10
در راستای ارتقای سطح علمی و عملی کشاورزان صورت گرفت:

برگزاری دوره آموزشی مهارتی آفات وبیماری درختان سیب وگردو در دلی مهرجان/افزایش سطح دانش عمومی کشاورزان برای مقابله با بیماریها+تصاویر

در راستای ارتقای سطح علمی و عملی کشاورزان منطقه ییلاقی دلی مهرجان و به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده دوره یک روزه آموزش مهارتی آفات وبیماری درختان سیب وگردو با حضور مسئول مرکز تحقیقات کشاورزی استان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در راستای ارتقای سطح علمی و عملی کشاورزان منطقه ییلاقی دلی مهرجان و به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده دوره یک روزه  آموزش مهارتی آفات وبیماری درختان سیب وگردو با حضور مسئول مرکز تحقیقات کشاورزی استان برگزارشد.

 

در این دوره یک روزه آموزشی که با حضور رحمانی مسئول مرکز تحقیقات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزارشد شیوه های مبارزه با آفات و بیماری های درختان سیب و گردو به کشاورزان آموزش داده شد.

 

حکمت اله همتی نژاد در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این دوره آموزشی در راستای افزایش سطح بهره بری کشاورزان در تولید و افزایش دانش عمومی آنان نسبت به شناخت بیماری ها و شیوه های پیشگیری برگزارشد.

 

وی افزود: مناطق دلی مهرجان و دلی خیارکار از مناطق ییلاقی شهرستان لنده هستند که با توجه به داشتن حجم انبوهی از درختان سیب و گردو برگزاری این دوره از مهمترین نیازمندی های انان بوده است.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده تصریح کرد: در این دروه یک روزه آموزشی با دعوت از دکتر رحمانی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان به جهت افزایش سطح آگاهی کشاورزان و بروز رسانی دانش کشاورزان جهت مقابله با بیماری ها برگزار شد.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.