گروه: اخبار استان خبر: 135199 / تاریخ انتشار : 1398/5/20 ساعت : 21:12

تجلیل از برگزیدگان جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهارفصل؛ جشنواره استانی مالک اشتر سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئول معاونت بهداشت و درمان سپاه پاسداران، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد، فرمانده تیپ 48 فتح، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، فرماندهان برتر نواحی استان و بسیجیان صبح امروز در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  برگزار شد.

 

 

سردار خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم با بیان اینکه: سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از جوان ترین سپاه های استانی در کشور است.

 

 وی همچنین ادامه داد: معاونت ایمنی سپاه فتح در کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داد همچنین برخی از مجموعه های ما رتبه های دوم تا پنجم را در کشور به دست آوردند.

 

فرمانده سپاه فتح افزود:امیدوارم با حساسیت های که وجود دارد سال 98 سال شکوفایی باشد.

 

 

 

سردار عبدالهی معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران  در این برنامه بیان داشت: رهبر انقلاب می فرمایند همیشه بر روی نیروهای مسلح باید اشراف کلی داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: انتظار این است که فرماندهان و مسئولان در امر مهم اشراف نظارت دقیق داشته باشند. گزارشات باید هنرمندانه، دقیق و کاری باشد.

 

معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران افزود: اشراف از نگاه سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران: کمتر دیده شده که رهبر انقلاب در مورد اهمیت اشراف صحبت نکرده باشد.

 

 سردار عبدالهی ادامه داد: اشراف تعیین کننده روش و منش سپاه است و اشراف یک ظرفیت مدیریت قوی می سازد چون نگاه ثانوی را به سپاه نشان می دهد، سپاه یک سازمان تک ماموریتی نیست چون سپاه خود را مخاطب تمام ناهنجاری ها و مشکلات می داند.

 

وی افزود: برخی از آفت ها و چالش ها اشراف می توان به افتادن در مسیر محافظه کاری و تعارفات دانست.

 

ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، به عنوان موفق ترین رده سازمانی در جشنواره مالک اشتر استانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.


این جشنواره صبح امروز برگزار شدکه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه به عنوان موفق ترین رده در جشنواره استانی مالک اشتر انتخاب شد.در این جشنواره از ۷۵ نفر از بسیجیان و پاسداران برتر تجلیل شد.لازم به ذکر است سرهنگ پاسدار سید حمزه محقق زاده به عنوان فرمانده برتر ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در روزهای آینده در جشنواره مالک اشتر کشور شرکت خواهد کرد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 

---
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.