گروه: اخبار استان خبر: 135187 / تاریخ انتشار : 1398/5/20 ساعت : 15:39

نقدی بر انتصاب صفایی نیا بعنوان معاون استاندار/تیر های خطای کلانتری که به سنگ میخورد!

چطور ممکن است در همین یکماه اول یکی از مهمترین معاونتهای استانداری تعیین تکلیف شود؟ مگر آنکه از قبل مراحلش طی شده باشد و قطعا بدون رضایت استاندار جدید بازهم این انتصاب شکل نمیگرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آذر صفایی نیا پیش از انتصاب بعنوان معاون منابع انسانی استانداری، در کارنامه مسئولیتی خود مدیرکلی امور بانوان استانداری و سرپرستی شهرداری یاسوج را دارد.

 

بنظر می رسد تکلیف دیکته شده کلانتری برای انتصابات در استان شروع شد و عملا دیگر باید تا آخر قضیه را خواند، چیزی که کلانتری در جلسات قرائت می کند در عمل هم خوانی ندارد و مشخص نیست پشت پرده انتصابات در استان چگونه شکل میگیرد.

 

چطور ممکن است در همین یکماه اول یکی از مهمترین معاونتهای استانداری تعیین تکلیف شود؟ مگر آنکه از قبل مراحلش طی شده باشد و قطعا بدون رضایت استاندار جدید بازهم این انتصاب شکل نمیگرفت.

 

اگر نگاهی به عملکرد آذر صفایی نیا در دوران مدیرکلی اموربانوان استانداری داشته باشیم، مردم قضاوت خوبی می توانند داشته باشند:

مدعای این موضوع آمار بالای خودکشی زنان در دیشموک است، چه راهکاری ارایه شد؟

در حوزه تسهیلات خرد به زنان چه برنامه هایی ارایه شد؟

آمار زنان در بعد آسیب های اجتماعی چطور بود و الان چگونه است؟

 

حال اگر بخواهیم نگاهی کوتاه به دوران سرپرستی صفایی نیا در سمت سرپرستی شهرداری یاسوج هم داشته باشیم فقط کافیست این دو مصاحبه بازخوانی شوند:

در وهله اول مصاحبه شهردار یاسوج در خصوص استخدامی های دوران آذر صفایی را بخوانیم:

نستهن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: بنا ندارم به اینکه در گذشته در شهرداری یاسوج چه گذشت ورود کنم ولی در زمینه استخدام نیروهای بدون ضابطه به صورت شرکتی در دو روز اول دوران سرپرستی شهرداری بی تفاوت نیستم.

وی عنوان کرد: در روزهای اول انتخاب سرپرستی شهرداری یاسوج 28 نیروی شرکتی جذب بدنه این نهاد مردمی شده که به نوعی اقدامات آن‌ها در دوران شهردار سابق انجام شده است.

 

مدیرکل دفتر امور شهری استان نیز در همین باره گفته بود:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص شهرداری یاسوج، مرکز استان خاطرنشان کرد: در روزهای آخر مسئولیت شهردار سابق یاسوج نزدیک به 30 نفر به عنوان نیروی شرکتی در واحدهای مختلف شهرداری مشغول بکار شدند که نظر دفتر شهری استانداری، اخراج تمام این نیروهاست. هنوز آمار دقیق این نیروها مشخص نیست. برآورد اولیه، تعداد این نیروهای خدماتی و اداری بیش از 100 نیرو را نشان می دهد که 30 نفر نیرو تنها در شهرداری یاسوج بوده است.

 

بنظر استاندار محترم استان که بنای تغییر و تحول را دارند این روند مدیریتی که در دوران آذر صفایی نیا شکل گرفت موفقیتی در حوزه منابع انسانی استانداری در پی دارد؟

یادداشت از" موسی کاظمی خو

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 11 نظر
.......
1398/5/20 - 23:54
خدایی خت دونی چه نوشتیی.مه خدا زته.مه مردوم مسخرتن.الان بچه ابتدایی هم وت باسوادتره.مه قراره اگه یه پستی دوره احمدی نژاد حذف وابی د همیشه حذف بو. آقای نستهن گفت شهردار قدیم.نگفت سرپرست شهرداری.منظورش آقای جاوید بی .نشو به او نشونی که آقای جاوید وش گو بیو تا مناظره کنیم. یه کم بیشتر مطالعه کن
rateup 1
 ratedown 1
Ara
1398/5/21 - 04:37
این روزها پاکدستی .پاکدامنی وتخصص گمشده خیلی ازمدیریانه خانم صفایی همه رو توامان داره .هیچ نقطه سیاهی در کارنامه چندین ساله مسئولیتهاش در شهرداری واستانداری نمیشه پیدا کرد.
rateup 1
 ratedown 1
علی
1398/5/21 - 04:41
نگارنده محترم فرد بی اطلاعی هستند مگه میشه ظرف چند روز مقدمات استخدام فراهم بشه .اینها در زمان شهردار اسبق کاراشون انجام شده بود.رگه میتونین انتساب حتی یکنفرشون به اطرافیان خانم مهندس صفایی رو ثابت کنین!
rateup 0
 ratedown 1
آرا
1398/5/21 - 04:44
خداترسی ت.خصص.پاکدستی وپاکدامنی واخلاص که حلقه گمشده خیلی از مدیرانه یکجا در خانم مهندس جمعه .ایشون مدعیه اگه تمام نهادهای امنیتی نظارتی جمهع بشن نمیتونن یه نکته سیاه در زندگیش پیدا کنن.
rateup 2
 ratedown 1
کلثوم
1398/5/21 - 10:59
صفایی نیا بدرد این مسئولیت نمیخوره
rateup 1
 ratedown 0
همکار قدیمی
1398/5/21 - 11:00
عامل انتصابش فشارهای سیاسیه
rateup 1
 ratedown 0
ناشناس
1398/5/25 - 23:23
تازه سیاسی ها اصلا اطلاع نداشتن چون خودش مدیر نمونه بود وزارت کشور خواستش
rateup 0
 ratedown 0
ساسان
1398/5/24 - 05:45
متن بیخودی بود و هدفش تخریب بود که حتی محتوا نداشت!
rateup 0
 ratedown 0
محمدمعراج
1398/5/24 - 09:35
ادمین محترم لطفا بدون غرض ورزی عمل کن چرا کامنتهای منو تایید نمیکنی؟؟؟خدا ازت نگذره بی سواد نهضتی
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1399/2/31 - 00:42
دقیقامتنی سراسر غرض
rateup 0
 ratedown 0
اداره راه
1398/5/24 - 12:09
خدا به داد این استان برسه با این انتصاب
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.