گروه: اخبار استان خبر: 135163 / تاریخ انتشار : 1398/5/22 ساعت : 19:58

روشنایی پل سوم بشار همچنان پاسکاری می شود/چه کسی پاسخگوی سلامت شهروندان است؟

پل سوم بشار در شهر یاسوج که شهروندان چندین سال چشم انتظار افتتاح آن بودند اکنون با مشکلات عدیده ای روبه رو است، یکی از مشکلات آن نبود روشنایی در این محور است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ پل سوم بشار در شهر یاسوج که شهروندان چندین سال چشم انتظار افتتاح آن بودند اکنون با مشکلات عدیده ای روبه رو است.

 

این پل که از اهداف آن تسهیل در رفت آمد، کاهش بار ترافیکی، کم شدن میزان خطرات بود، اما تا اکنون نتوانسته است انتظارات شهروندان را برآورده کند.

 

مشکلات پل سوم بشار سبب شد، که شب های گذشته دو تصادف در این مسیر رخ دهد و باید پرسید مسوولان مربوطه چرا درصدد رفع خطرات ناشی از تاریکی در این مسیر نیستند و چه برنامه ای برای توجه به روشنایی این مسیر دارند.

 

در همین خصوص این پایگاه خبری جهت رفع مشکل پل سوم بشار پیگیری هایی را با مسوولان مربوطه داشته است (اینجا را بخوانید) و در تازه ترین اقدام تماس هایی را به صورت مکرر با شهردار یاسوج صورت گرفته است، اما شهردار پاسخگو نبوده است و به نظر می رسد همچنان شهروندان باید شاهد تلفات مادی و جانی در پل سوم در اثر کوتاهی مسوول مربوطه باشد.

 

طبق گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان روشنایی بخشی از پل سوم بشار بر عهده شهرداری است ولی تاکنون هیچ اقدامی از سوی شهرداری یاسوج در خصوص روشنایی آن قسمت از پل سوم بشار ندیده ایم.

 

هرچند ورودی این پل نیز فاقد روشنایی بوده و این امر در شب برخطرات ابن پل افزوده است و تصادفات فراوانی را در پی داشته است.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.