گروه: اخبار استان خبر: 135087 / تاریخ انتشار : 1398/5/19 ساعت : 14:34

بازدید سرزده فرماندار لنده از ادارات این شهرستان/خدمت به محرومان مقدس ترین کار است +تصاویر

حضور سرزده فرماندار شهرستان لنده از ادارات و نهادهای این شهرستان شاید حرکتی زیبا در راستای نظارت کافی بر ادارات صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه دامنه مدیریت در جامعه نیازمند یکسری رفتارها و گفتارهای است که می تواند در رفع چالش های ادارات  با نظارت مستمر مثمر ثمر واقع شود.

 

چند ماهی است که فرماندار شهرستان لنده در راستای نظارت بیشتر و آشنایی با خدمات دستگاه ها و ادارات مختلف و بررسی بر عملکرد این ادارات به طور سرزده از ادارات مختلف بازدید می کند که مسائل و مشکلات این ادارات را مورد ارزیابی قرار می دهد.

 

امروز و در ادامه بازدید های سرزده فرماندار لنده از ادارات وی با حضور در کمیته امداد امام خمینی(ره)، ضمن بازدید از بخش های مختلف این نهاد از نزدیک فعالیت کارکنان این نهاد را مورد ارزیابی قرار داد.

 

در ابتدای این دیدار امیر محمود بصیری فرد با تشریح فعالیت های کمیته امداد امام خمینی(ره) و اشاره به طرح های مختلف به خصوص اشتغالزایی جوانان و جامعه هدف خود گفت: اجرای طرح های اشتغالزایی با پایداری بسیار بالا نشان دهنده داوم طرح های اجرایی است.

 

وی افزود: این طرح های علاوه بر اشتغالزایی در حوزه های صنفی، صنعتی و دامداری و دامپروری است که باعث رونق و تولید در سطح شهرستان خواهد شد.

 

سید خدادوست موسوی در ادامه در جمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده  گفت: خدمت و کار در کمیته امداد امام خمینی(ره) و خدمت به محرومان یک فرصت است که باید با عشق و علاقه همراه باشد چرا که با قشری محروم سروکار دارید.

 

وی افزود: ایجاد توانمندی در جامعه هدف از مهمترین مواردی است که باید در طرح های اشتغالزایی حتما مورد توجه قرار گیرد.

 

---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.