گروه: اخبار استان خبر: 135024 / تاریخ انتشار : 1398/5/18 ساعت : 12:42

تذکر ترافیکی فرماندار بویراحمد به شهردار یاسوج+فیلم

یکی از موضوعاتی که در شهر یاسوج میتواند در کاهش بارترافیکی و همچنین کاهش خطرات ناشی از تردد خودروها اثر گذار باشد، وجود علائم ترافیکی است که در این خصوص فرماندار بویراحمد تذکراتی به شهردار یاسوج داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ یکی از موضوعاتی که در شهر یاسوج میتواند در کاهش بارترافیکی و همچنین کاهش خطرات ناشی از تردد خودروها اثر گذار باشد، وجود علائم ترافیکی است.

 

در همین ارتباط این پایگاه خبری موضوع علائم ترافیکی نظیر چراغ راهنمایی و رانندگی، خط کشی ها، سرعت گیرها، تابلوهای هشدار دهتده و از این قبیل را از طریق پیگیری های مختلف به سمع  و نظر مسوولان شهرداری رساند اما مشاهده میشود در برخی از مناطق مشکلات علائم ترافیکی به صورت حل نشده باقی مانده است.

 

این علائم در برخی محورها هرچند وجود دارد اما در مابقی مسیر ها یا اصلا وجود ندارد مانند میدان انقلاب فاقد چراغ راهنمایی و رانندگی و یا با خرابی مواجه هستند، از دیگر علائم ترافیکی وجود خط کشی های عابران پیاده، خط کشی های حاشیه جاده، و دیگر موارد است و در بیشتر مسیرهای شهر وجود ندارد.

 

نبود علائم ترافیکی و خصوصا مشکلات آنها نظیر نداشتن تایم مناسب چراغ های راهنمایی و رانندگی سبب شد که دیروز در جلسه ای که در فرمانداری شهر یاسوج برگزار شد، فرماندار به تایم و مشکلات علائم ترافیکی واکنش نشان دهد.

 

کناری در تذکری به شهرداری یاسوج بیان کرد در جلسات مختلف نسبت به تایم نامناسب چراغ راهنمایی و رانندگی با شهردار یاسوج گفت و گوهایی انجام گرفت که بعد از بی نتیجه ماندن آنها تذکری برای پیگیری این موضوع داده شد.

 

باید دید بعد از جلسات متعدد و پیگیری های خبر گزاری ها مختلف و تذکر فرماندار شهرستان بویراحمد، آیا شاهد ساماندهی علائم ترافیکی در شهر یاسوج خواهیم بود یا خیر؟

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.