گروه: اخبار استان خبر: 135021 / تاریخ انتشار : 1398/5/17 ساعت : 22:17
نماینده گچساران و باشت در نشست خبری با اصحاب رسانه:

پاسخ تاجگردون به درخواست مناظره صبح زاگرس/شورای نگهبان بنده را تایید می کند و اگری هم وجود ندارد/شورا و شهرداری آن چیزی که می خواهیم نیستند/روحانی ایده آل انتخابات نبود اما در آن زمان و شرایط برجام گزینه خوبی بود

تاجگردون گفت: مناظره مفهوم دارد و وقت انتخابات که رسید خدمت هر عزیزی خواهیم رسیدو مناظره می کنیم،البته هم مناظره هدف داردو فهم تشخیص این موضوع را دارم وطرف مقابل هم فکر می کند که ما این موضوع را نمی فهمیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست خبری خبرنگاران و اصحاب رسانه گچساران با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به مناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات آموزش و پرورش گچساران در حال برگزاری است.


غلامرضا تاجگردون در این نشست ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: رسالتی که خبرنگار دارد علاوه بر اطلاع رسانی و خبر،به نوعی روشنگری دین مدارانه در جامعه است و انتقال صحیح و صداقت در بیان یک خبر بسیار ارزشمند است.


وی افزود:نامهربانی نقد است و یا انتظارات مردم است ،نامهربانی خاصی وجود ندارد و به نوعی نقد است بازی سیاسی یک موضوع است و نامهربانی هم موضوع دیگری است.
 

تاجگردون ادامه داد: در انتخابات گذشته ۷۶درصد به بنده رای دادند و نمی توان گفت نامهربانی وجود دارد.
 

وی درادامه تصریح کرد:اگر انسانهای شایسته ای ببینم حتما رشد می دهم و به این موضوع توجه می کنم.


تاجگردون در خصوص قراداد نیروهای شرکتی گفت: پیگیر این موضوع هستیم و دولت اگر به دلیل بار مالی لایحه ندهد.


وی بیان کرد: مخالفان من در عرصه نمایندگی نمی گویند که کار نشده چرا که کارهای زیادی انجام شد آنهم در تمامی عرصه ها و فکر نکنم در کشور این حجم کار شروع شده باشد و
من فکر می کنم نتوانستم نوع برداشت را از نوع باورها تغییر دهم.


تاجگردون گفت: یک نگاه مشترک در منطقه برای عبور از نگاه های سیاسی و اقتصادی و دیگر عوامل وجود ندارد، باید بدانیم باور جامعه ما چیست و چه کسی را می خواهند انتخاب کنند، کار بنده به تنهایی نیست در تمامی عرصه ها که با تعدد نگاه ها و اقوام روبرو هستیم و تلاش همه را می طلبد.


وی در ادامه گفت: ایجاد راه آهن در شهرستان کار سختی است و اولویت ها در کشور در این خصوص مهم است و باید کار اصولی در این خصوص شود هرچند معتقدم‌باید مطالعاتی به شرط وجود منابع صورت گیرد.


تاجگردون در پاسخ به سوالی نیز گفت: شورای نگهبان بنده را تایید می کند و اگری هم وجود ندارد و اگر هم تشخیص داد که بنده شرایط ادامه خدمت را ندارم، می پذیرم و بنده رسالتی که دارم این است که در شان مردم باشم.


وی تصریح کرد:عامل پیروزی روحانی در دور گذشته جمنا بود،دربازی سیاسی کار مشخص است؛درصد قابل توجهی از اصلاحطلبان شاید به میدان نمی آمدند اما با حرکت جمنا به میدان آمدند، هرکسی برای شرایطی انتخاب می شود و در ان شرایط کشور و برجام انتخاب بنده جناب روحانی بود.


تاجگردون در ادامه در پاسخ به سوالی گفت:دوستی فرمود ما حسینی هستیم و آنها یزیدی ،بنده نیز خصوصیاتی را عرض کردم‌ که ما با روحانی به جهنم می رویم اما با بهشتی که شماها اینگونه ترسیمش کرده اید نخواهیم رفت.

 

تاجگردون گفت:تلاش این است که دولت در مشکلات اقتصادی گیر نکند و حتی بنده هم انتقاداتی برای اصلاح به دولت و برخی وزرا هم مطرح کرده ام،کشور در شرایط بدی قرار دارد و باید مقاومت کنیم و همه باید با هم مقاومت کنیم.


وی تصریح کرد: اگر با این شرایط می خواستم انتخابات انجام بدهیم آقای روحانی ایده آل انتخابات نبود اما در آن زمان و شرایط برجام آقای روحانی گزینه خوبی بود.


تاجگردون در ادامه با اشاره به ضعف مدیران این شهرستان اظهار کرد:برای مدیریت برخی ادارات نمی شود سوپرمن و یا آرلوند پیدا کرد.


وی افزود:تاجگردون و عملکردش هم مشخص است به دوستان توصیه می کنم که تا وقتی هدفشان زدن تاجگردون باشد به هدفشان نخواهند رسید باید خدایی و اخلاقی رفتار کرد.


نماینده گچساران و باشت در مجلس ادامه داد: مناظره مفهوم دارد و وقت انتخابات که رسید خدمت هر عزیزی خواهیم رسیدو مناظره می کنیم،البته هم مناظره هدف داردو فهم تشخیص این موضوع را دارم وطرف مقابل هم فکر می کند که ما این موضوع را نمی فهمیم.

 

وی درادامه با اشاره به شرایط برجام تصریح کرد:مردم و دولت برای عبور از این شرایط اقتصادی باید تلاش ویژه ای کنند،و جز بامقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان راهی نداریم.


تاجگردون گفت:آمریکا به نوعی کدخدای اروپاست و نه کدخدای کشورما ،اروپا مجموعه ای ضعیف در مقابل آمریکاست هرچند معتقدیم باید فشار برمردم کمتر شود و این موضوع در بین مجلس و دولت نوعی چالش است.


وی افزود:اعتقاد دارم مجموعه شورا و شهرداری آنچیزی که می خواهیم نیستند علی رغم حمایت هایی که از هر نظر انجام دادیم،باید بازی ها و مسائل سیاسی را کنار بگذارند و خدمت خالصانه به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند و کارهای اثر گذاری از خودشان به جای بگذارند.


تاجگردون درپاسخ به سوالی نیز تصریح کرد:با این شرایط بد اقتصادی شرکت توتال در کشور تعطیل می شود و بعد گیر میدهند چرا لاستیک سازی تعطیل می شود.


وی در خصوص مدیران باشت اظهار کرد:از مسیولین باشت سرجمع راضی هستم.


تاجگردون در خصوص اتش سوزی ها افزود:امسال به خاطر پوشش گیاهی و به نوعی عامل انسانی آتش سوزی هایی در منطقه داشتیم،بحث خرید و تهییه بالگرد برای اطفای حریق واقعا سخت است.


وی افزود:از شرایط معیشتی خبرنگاران اطلاع دارم اما حتما این موارد را پیگیری خواهیم کرد.


انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علیرضا
1398/5/20 - 08:19
صبح زاگرس میدونم این متنو نمیذارید اما گوش کن.از روزیکه اقای تاج گردون نماینده مردم گچساران وباشت شد نسیم اقتصادی وعمرانی بر این شهرستان وزید.کارهای این عزیز انقدر زیاد هست که نمیشود گفت اما تعدادی رانام میبرم.راانداختن پتروشیمی.اتمام زیرگذر.چهارباند کردن جادهای ورودی شهر دوگنبدان.ساخت و وصل گچساران از طریق جاده دیل به پاتاوه اصفهان.ساخت چمن های ورزشی .ساخت بیمارستانها.نوسازی بافت فرسوده.وبه تازگی بزرگترین کارخانه ریسندگی وبافندگی نخ که درگچسارتن شروع به کار میکند.وبزگترین کار ایشان منطقه ویژه اقتصادی است.خب برمیگردیم به بحث اشتغال که اقای تاج گردون ضعف داشتند.اما تا حالا سوال از خودتان پرسیدن چرا. در این دهه ایا شما دیدین ریس جمهوری در ایران وقتی بودجه رو به مجلس میده بندی لایحه ای پولی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.