گروه: اخبار استان خبر: 134998 / تاریخ انتشار : 1398/5/18 ساعت : 10:53
پیگیری یک پروژه بر زمین مانده؛

وعده های 25 ساله چمن ورزشی روستای "سرتنگ" دنا/ گلایه مردم بادمگان از تکمیل نشدن سالن ورزشی+جزییات

روستای سرتنگ توت نده شهرستان دنا در 25 کیلومتری شهر یاسوج است، این روستا مدت 25 سال است که ساکنان آن در انتظار تحقق وعده های مسوولان استانی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛به نقل از بویرخبر؛ توجه به ورزش در مناطق روستایی استان یکی از اولویت های مهم مسوولان است، زیرا از عمده دلایل مهاجرت ها که سبب ایجاد مشکل و افزایش هزینه ها خواهد شد، نبود امکانات مختلف درروستاها است.

 

در این ارتباط دو روستاهای شهرستان دنا، یکی از آنها روستای بادمگان است که دارای سالن ورزشی بوده اما طبق گزراشات مردمی به علت مشکل برق بلاتکلیف رها شده است.

 

در همین خصوص روستای دیگری از توابع شهرستان دنا به نام روستای سرتنگ است، که هرچند نام زمین چمن را به یدک میکشد، اما فاقد چمن سبز است و زمین خالی بوده که تبدیل به خار و خاشاک شده است، این زمین در ابتدا دارای چمن طبیعی بود اما به منظور صاف کردن توسط دستگاه عملیاتی اقداماتی بر روی آن انجام شد، و بعد از آن به حال خود رها شد که به گفته ساکنان در شرایط حاضر 25 سال بدون چمن رها شده است.

 
 

 در خصوص مشکلات مطرح شده مدیر کل ورزش و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد در گفت و گو با بویرخبر گفت: موضوع چمن روستای سرتنگ را مورد پیگیری و بازدید قرار داده و مشکلات و موارد مورد نظر در خصوص آن بررسی خواهیم کرد.

 

علوی با اشاره به مشکل سالن روستای بادمگان، بیان کرد: در حال پیگیری مشکلات برق روستای بادمگان جهت حل آن هستیم، از طرفی در خصوص همین مشکل هزینه برق آن واریز شده است که باید اداره برق عملیات لازم در این خصوص را انجام دهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.