گروه: اخبار استان خبر: 134962 / تاریخ انتشار : 1398/5/17 ساعت : 14:30

ورود دستگاه قضایی دنا به ماجرای انشعابات غیرمجاز آب در دهستان کریک+تصاویر

قطعی مکرر آب در دهستان کریک دنا به گونه ای است که در برخی مواقع تا چند رو آب آشامیدنی آنها قطع بوده و مشکلات بهداشتی و زیست محیطی فراوانی برای روستانشینان به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ دهستان کریک در ده کیلومتری شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا واقع شده که دارای طبیعتی بکر و زیبا است.

 

اهالی دهستان کریک از گذشته تا کنون با مشکل کمبود آب دست و پنجه نرم می کنند و این موضوع روستانشینان را بسیار آزرده است.

 

کمبود آب در کریک به گونه ای است که در برخی مواقع تا چند رو آب آشامیدنی آنها قطع بوده و مشکلات بهداشتی و زیست محیطی فراوانی برای روستانشینان به همراه داشته است.

 

گفتنی است بخشی از کمبود آب مربوط به انشعابات غیرمجاز بوده که تعداد آنان نیز زیاد است و این موضوع بر وضعیت بی آبی در کریک تاثیر فراوان داشته است.

 

در همین خصوص مسوول روابط عمومی دادگستری شهرستان دنا در گفتگو با سفیردنا گفت: ‌در پی مراجعات اهالی دهستان کریک به دادستانی شهرستان دنا در خصوص کمبود و قطعی مکرر آب شرب، لذا دادستان دنا در راستای دفاع ازحقوق عامه با دعوت ازمسئولین ذیربط و بازدید میدانی ازمنطقه دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

 

رفیعی افزود: با اعزام نماینده دادستان به همراه پرسنل آب وفاضلاب روستایی  و در با حضور نماینده حقوقی آن اداره کلیه انشعابات غیرمجاز در روستای کریک و خط انتقال شناسایی و مسدود شد.

 

وی با بیان اینکه جمع آوری انشعابات غیرمجاز موجب کاهش قطعی مکرر آب در این منطقه خواهد شد، بیان کرد: به دستور دادستان دنا برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب دنا ارسال شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.