گروه: اخبار استان خبر: 134959 / تاریخ انتشار : 1398/5/17 ساعت : 14:40

زخم فِشل کاری آبفای شهری بر پیکر خیابان جمهوری یاسوج+تصاویر

مدتی است کنده کاری بزرگی در خیابان جمهوری شهر یاسوج ایجاد شده است که برای خودروها ایجاد مشکل کرده و احتمال تصادفات را بالا برده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران در جنوب غربی کشور واقع شده و مرکز استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد است.

 

طبیعت زیبا و آب و هوای شهر یاسوج موجب حضور مسافران زیادی در فصول مختلف سال شده است و این حجم از مسافر و گردشگر می تواند در رونق اقتصادی هر شهری تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

امام آتچه در شهر یاسوج مغفول مانده است توجه به زیرساخت ها و مبلمان شهری است، به نحوی که شهر یاسوج از سالیان گذشته از لحاظ جاده و خیابان آسفالته و استاندارد دچار فقر و کمبودهایی بوده و هست.

 

این به نحوی است که در خیابان جمهوری شهر یاسوج که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین خیابان های شهر بوده و در مرکز شهر واقع شده است با وجودی که به تازگی آسفالت شده است، کنده کاری بزرگی در آن صورت گیرد و موجب ترافیک و صدماتی به خودروها شود.

 

در شهر یاسوج مدیریت شهری به گونه است که اگر در خیابانی کنده کاری شد دیگر به حال خود رها می شود تا سال بعد و مدیر بعدی که بر سرکار بیاید.

 

آب و فاضلاب شهر به منظور جلوگیری از هدررفت آب در نقاط مختلف شهر کنده کاری های زیادی انجام داده است ولی گاها مشاهده می شود مدت زیادی از ترمیم و آسفال آن قسمت می گذرد.

 

یکی از مسوولان شهرداری یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس گفت: نامه نگاری های زیادی با آبفای شهری انجام داده ایم و اهمیت این موضوع را گوشزد کرده ایم که هرچه زودتر نسبت به ترمیم و بهسازی این قسمت از خیابان جمهوری اقدام کنند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.