گروه: اخبار استان خبر: 134938 / تاریخ انتشار : 1398/5/17 ساعت : 14:22
پیام تبریک فرماندار کهگیلویه به مناسبت روز خبر نگار

در سایه طلایه داران فکر و اندیشه بسیاری از حقوق انسانی تحقق می یابد

در آستانه بزرگداشت روز خبرنگار فرماندار کهگیلویه این روز را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در آستانه بزرگداشت روز خبرنگار فرماندار کهگیلویه این روز  را تبریک گفت.

فرماندار کهگیلویه  با تاکید بر اصالت و رسالت خبر و خبرنگار نقش رسانه ها  را مهم و حیاتی دانست .وی در پیام خود  گفت :در کهکشان ارتباطی  هنوز این رسانه های ساختارمند هستند که در  اقناع  و اعتماد سازی مخاطب پیشرو و موفقند.

در متن پیام آمده است :

بسمه تعالی 

هفدهم مردادماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران بعنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است تا از این منظر اهمیت آگاهی و حق جویی انقلاب اسلامی به جهانیان رسانده شود 
بی تردید خبرنگاری رکن و نمادی از برقراری جامعه مردم سالار در دنیای کنونی است و امروزه در سایه تلاش های این قشر از طلایه داران فکر و اندیشه بسیاری از حقوق انسانی تحقق می یابد .

 

پر واضح است که جامعه اسلامی ما نیز به تبع این پیشرفت جهانی از قافله عقب نمانده است و خبرنگار و رسانه ایرانی در ذیل رسانه توسعه ای خدمات ارزنده ای در اقناع افکار عمومی،وحدت و همبستگی ملی در دررون و بیرون مرزها نقش افرینی کرده است.
حال در دنیایی ناگزیر از کهکشان  ارتباطات مجازی و شهروند خبرنگاری نقش خبرنگاران و رسانه ساختارمند در ارائه عینیت و واقعیت مهم و حیاتی است؛نقشی که باعث می شود با وجود تشویش و چندصدایی شبکه های مجازی رسانه های بامحتوا پایگاه اطلاع رسانی و اگاهی بخشی باشند و اصالت و رسالت رسانه را حفظ کنند.
اینجانب تلاش های صادقانه و بدون چشم داشت سفیران آگاهی را ارج نهاده و روز خبرنگار را به تمام فعالین عرصه خبر و رسانه کشور بویزه خبرنگاران ساعی شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و اهتمام مسئولانه این عزیزان را در ثبت  لحظات ماندگار ،حق گویی و نقد منصفانه در راستای توسعه کشور و اگاهی بخشی به جامعه مسئلت دارم .


علیرضا اتابک سرپرست فرمانداری کهگیلویه

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.