گروه: اخبار استان خبر: 134795 / تاریخ انتشار : 1398/5/14 ساعت : 18:33
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

تیم مچ اندازی بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور خوش درخشید

ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از درخشش و کسب یک مدال طلا ،دو نقره و یک برنز تیم مچ اندازی بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد از درخشش و کسب یک مدال طلا ،دو نقره و یک برنز تیم مچ اندازی بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

 
آیت ارجمند ،رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :تیم مچ اندازی بانوان استان در سومین دوره رقابتهای مچ اندازی بانوان قهرمانی کشورباشگاههای کشور که به میزبانی استان گیلان در شهر رشت برگزار شد ،موفق به کسب چهار مدال طلا ،نقره و برنز از این مسابقات شد .
 
ارجمند، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:در این رقابتها فاطمه رئیسی در رده سنی بزرگسالان و در دسته 55کیلو گرم چپ دست به مقام اول و مدال طلا دست یافت، ضمن اینکه همین ورزشکار در دسته 55 کیلو گرم رده سنی بزرگسالان و راست دست به مقام دوم و مدال نقره رسید.
 
رئیس هیات بدنسازی استان از کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی توسط بانوی ورزشکار استان در این رقابتها خبر و اظهار داشت :راحیل شهریاری عضو تیم مچ اندازی بانوان استان در این رقابتها و دررده سنی امید دسته 55 کیلو گرم در چپ دست به مقام دوم و مدال نقره و در راست دست به مقام سوم و مدال برنز این دوره از رقابتها دست یافت.
 
در آئین استقبال از این ورزشکاران که صبح امروز در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور معاونین ،کارکنان ،جمعی از ورزشکاران و کارکنان اداره کل برگزار شد ،با اهدا گل و شیرینی از تیم اعزامی به رقابتهای مچ اندازی بانوان کشور و قهرمانان تقدیر و استقبال شد .
 
در تیم اعزامی به رقابتهای مچ اندازی بانوان کشور که از 9 لغایت 11مرداد ماه برگزار شد ،راحیل شهریاری ،زهرا شهریاری،فاطمه رئیسی،گلستان بهامین بعنوان ورزشکار حضور داشتند.
فاطمه عوض زاده بعنوان داور و فاطمه سالاری بعنوان سرپرست تیم را همراهی می کردند.
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.