گروه: اخبار استان خبر: 134771 / تاریخ انتشار : 1398/5/14 ساعت : 18:50

زلزله ۵.۲ ریشتری باعث ریزش بخشی از سقف استخر دهدشت شد+تصاویر

بر اثر این زمین لرزه شدید 5.2 ریشتری در بامداد روز دوشنبه 14 مرداد ماه سقف استخر دهدشت ریزش و خساراتی به این مکان ورزشی وارد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  کهگیلویه؛ پس از وقوع زمین لرزه دیشب در استان کهگیلویه و بویر احمد که باعث وحشت مردم شد  همه از خانه های خود بیرون رفته و برخی تا صبح در حیات خانه ها و یا در پارک های شهرچادر زده و استراحت کردند.

 

بر اثر این زمین لرزه شدید 5.2 ریشتری در بامداد روز دوشنبه 14 مرداد ماه سقف استخر دهدشت ریزش و خساراتی به این مکان ورزشی وارد شد.

 

با ریزش سقف این استخر که تنها استخر شهر دهدشت است متقاضیان یا مجبور به استفاده از استخر شهر های مجاور مثل شهر سوق هستند و یا باید تا مرمت آن صبر کنند.

 

خسارت وارد شده به استخر دهدشت از سوی مسئولین ورزش و جوانان دهدشت جزیی اعلام شده و در اولین فرصت بازسازی و تعمیر خواهد شد.

 

این زلزله به بزرگی ۵.۲ ریشتر بامداد ۲۱ دقیقه روز دوشنبه،۱۴ مرداد ماه شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند همچنین  زلزله ای دیگر ساعت ۳۱ دقیقه بامداد رخ داد.

 

لازم به ذکر است که زمین لرزه ۵.۲ ریشتری در شهر یاسوج، مرکز استان و سایر شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد احساس شد و گفته شده که این زمین لرزه در برخی شهرهای استان فارس، بوشهر و خوزستان احساس شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.