گروه: اخبار استان خبر: 134735 / تاریخ انتشار : 1398/5/13 ساعت : 19:18

دعوت رسمی صبح زاگرس از "تاجگردون" و "زراعت کیش" برای مناظره+جزئیات

صبح زاگرس با توجه به رسالت خود مبنی بر تنویر افکار عمومی و آگاه سازی بیشتر جامعه، آمادگی دارد مناظره ای با موضوع "رکود تولید و بن بست در برنامه ریزی های تولید و اشتغال" میان غلامرضا تاجگردون و سید یعقوب زراعت کیش برگزار کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛با توجه به این که کمتر از 7ماه تا زمان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  باقی مانده ، اما مدتی است که تنور آن در کهگیلویه و بویراحمد داغتر از همیشه شده است.

 

از همین رو در روزها و ماه های اخیر مباحث زیادی نیز در محافل سیاسی استان مطرح شده و به نوعی کهگیلویه و بویراحمد را به صحنه جدال سیاسیون در عرصه های مختلف تبدیل کرده است، که از جمله مهمترین آن ها می توان به تقابل میان کاندیداهای انتخاباتی درحوزه انتخابیه گچساران و باشت اشاره کرد.

 

 لذا این پایگاه خبری با توجه به رسالت خود مبنی بر تنویر افکار عمومی و آگاه سازی بیشتر جامعه، آمادگی دارد مناظره ای میان "غلامرضا تاجگردون"،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و سید "یعقوب زراعت کیش" از اعضای هیات علمی با درجه دانشیار اقتصادی در دانشگاه علوم تحقیقات تهران در خصوص "رکود تولید و بن بست در برنامه ریزی های تولید و اشتغال"؛ برگزار کند.

 

بنابراین "صبح زاگرس" دعوت خود را از این دو چهره سیاسی و اقتصادی برای حضور در دفتر خبری خود اعلام می کند و منتظر پاسخ آن ها خواهد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.