گروه: اخبار استان خبر: 134554 / تاریخ انتشار : 1398/5/11 ساعت : 09:48

پاسخ رئیس دانشگاه علوم پزشکی به آخرین وضعیت استخدام های فله ای و بدون ضابطه

پرویز یزدانپناه گفت: استخدام های در سابق وجود داشته است که موضوعی چندگانه بوده و قرار است پیرامون آن در سطح استان تصمیم گیری شود، از طرفی به زودی نیروهای قدیمی تعیین و تکلیف خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛  یکی از موضوعاتی که در شرایط حاضر باید مورد توجه قرار گیرد توجه به تحصص، توانمندی و همچنین تعهد افراد در استخدام ها و گزینش های اداری است.

در همین ارتباط مدتی پیش از وجود استخدام های فله ای و بدون ضابطه در برخی موارد در بخش های مختلفی زیر مجموعه ادانشگاه علوم پزشکی در دوران مدیر سابق شنیده شد.

 

این موضوع حساسیت رسانه ها و چه بسا کسانی که خواهان توجه به مقوله قانون در استخدام ها بودند را برانگیخت بنابراین وجود چنین موضوعاتی سبب شد پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر پیگیر جزییات ماجرا از زبان  ریاست جدید علوم پزشکی استان که در چند ماه گذشته سکان این مجموعه را بر عهده گرفته است شود، که شرح گفت و گو در زیر آمده است

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص وجود موضوعاتی در خصوص استخدام های فله ای در بدنه علوم پزشکی استان گفت: با تغییر مدیریت دانشگاه هیچگونه استخدام غیر قانونی انجام نخواهد گرفت و به قانون پایبند خواهیم بود و نهادهای نظارتی این موضوع را تایید کرده است.

 

یزدانپناه بیان کرد: استخدام هایی در گذشته وجود داشته است که موضوعی چندگانه بوده و قرار است پیرامون آن در سطح استان  تصمیم گیری شود، از طرفی به زودی نیروهای قدیمی تعیین تکلیف خواهد شد.

 

وی افزود: واقعیت این است که  افراد  و نیروهایی که مشغول فعالیت شده برخی از آنها از 6 الی  9 ماه کارکرده اند و تا حدودی حق و حقوقی برای آنها ایجاد شده است هرچند از نظر قانونی باید آنها اخراج شوند اما از جنبه انسانی اخراج آنها شاید صحیح نباشد زیرا به آنها حقوق، بیمه، و امنیت شغلی تعلق نگرفته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.