گروه: اخبار استان خبر: 134281 / تاریخ انتشار : 1398/5/7 ساعت : 16:46

تجلیل از برترین های جشنواره مالک اشتر در کهگیلویه+تصاویر

معاون اجرایی سپاه فتح گفت: ماهیت انقلاب اسلامی به عنوان تغییر نظام سیاسی صرف نبود بلکه فروپاشی نطام شاهنشاهی و ریشه‌کنی یک تفکر استعماری بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ صبح امروز مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر و رده‌های برتر در ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با حضور معاون اجرایی سپاه فتح،فرمانده ناحیه مقاومت ،مسول بازرسی،حفاظت،سبزپوشان سپاه ناحیه کهگیلویه،بسیجیان و جمعی از مدیران شهرستان جشنواره مالک اشتر در حسینیه عاشقان ثارالله دهدشت برگزار شد.
 

سید حمزه محقق‌زاده هم در این مراسم بسیج را زاییده ذهن متعالی حضرت امام دانست و با اشاره به اینکه در سال ۱۳۴۲ جرقه بسیج در ذهن امام بوجود آمد ولی تا سال ۵۷ امکان عملیاتی شدن نبود، یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی دستور تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج صادر شد.
 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تصریح کرد: با شروع جنگ بسیاری از فعالیت‌ها پیش روی عرصه بسیج باز شد و در همه زمینه‌ها از جمله محرومیت‌زدایی حضور فعال دارد.
 

سعید برومندزاده هم در این آیین فلسفه نامگذاری جشنواره به نام مالک اشتر را در ولایت‌پذیری، ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و مردمداری مالک‌اشتر دانست و اظهار داشت: همه مسؤولان و نیروهای مسلح امروز باید چنین خصایصی داشته باشند.

 

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ماهیت انقلاب اسلامی به عنوان تغییر نظام سیاسی صرف نبود بلکه فروپاشی نطام شاهنشاهی و ریشه‌کنی یک تفکر استعماری بود.
 

وی با بیان اینکه مشیت و اراده الهی بر این بود که وارثان زمین مستضعفان باشند به توطئه‌های مداوم دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: دشمنان در طول ۴۰ سال به عناوین مختلف سعی داشتند در تقابل نظام مشکلاتی ایجاد کنند اما با نقشه‌های شوم آنها هیچ وقت عملی نشده است.

 

برومندزاده با برشمردن عناصر تشکیل دهنده قدرت یک مملکت تصریح کرد: هر کشوری دارای رهبری توانمند و قدرتمند، مردمی قوی و دشمنان بزرگ باشد در قدرت حرفی برای گفتن دارد.

 

وی ایران اسلامی را به خاطر داشتن چنین ویژگی‌هایی قدرتمند خواند و افزود: با وجود اینکه دشمنان ما همه عناصر قدرت برتر را دارند از پیشرفت ما نگرانند علتش این است که پایه و اساس قدرت‌های به ظاهر قوی دشمن بر اساس اعتقادات معنوی نیست بنابراین نمی‌توانند در مقابل نیروهای مسلح ما حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

در این جشنواره از ۲۶ فرمانده حوزه،مدیر قسمت ناحیه و سرگروه حلقه ها که حائز رتبه‌های برتر استانی و شهرستانی شدند تقدیر به عمل آمد.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.