گروه: اخبار استان خبر: 134158 / تاریخ انتشار : 1398/5/6 ساعت : 07:58
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد

نصب علائم ایمنی و راهداری در جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد

نصیری راد از اجرای خط کشی، نصب و تشدید علایم ایمنی، اجرای شیار لرزاننده، لکه گیری نقاط حادثه خیر در جاده های استان بخصوص جاده یاسوج اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ به نقل از چهارفصل ؛ استان کهگیلویه وبویر احمد که در کشور به دلیل شرایط اب و هوایی و جغرافیایی به استان چهارفصل معروف است دارای جاده های حادثه سازی است که جا دارد مسئولان استان بیشتر به فکر ایمنی این جاده ها باشند.

شهرستان بویراحمد و دنا به دلیل شرایط کوهستانی که دارند بیشتر در معرض حوادث رانندگی هستند.

جاده یاسوج به اصفهان که یکی از جاده های قاتل در جنوب کشور نیز محسوب می شود سالانه جان تعداد زیادی از هم وطنان را به دلیل عدم وجود علائم راهنمایی و رانندگی مناسب ، پیچ های تند، شرایط کوهستانی و از همه مهمتر دو بانده نبودن کامل جاده می گیرد.

این پایگاه خبری به دلیل رسالت خبری خود در گزارشی به مشکلات جاده یاسوج اصفهان از جمله نبود علائم راهنمایی و رانندگی پرداخت .

در همین راستا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از اجرای خط کشی، نصب و تشدید علایم ایمنی، اجرای شیار لرزاننده، لکه گیری نقاط حادثه خیر در جاده های استان بخصوص جاده یاسوج اصفهان خبر داد.

همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است نبود علائم راهنمایی و رانندگی در جاده یاسوج-اصفهان که مهمترین و البته پر ترافیک ترین جاده استان کهگیلویه و بویراحمد نیر محسوب می شود، مشهود است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.