گروه: اخبار استان خبر: 134110 / تاریخ انتشار : 1398/5/6 ساعت : 10:01

گروهک منافقین؛ مهره های شکست خورده دشمن و با کارنامه ای پر از رذالت

گروهک منافقین در زمان پهلوی آمریکایی ها را ترور میکردند که با نفوذ رجوی به این گروهک در خدمت آمریکا و اسرائیل قرار گرفت، از طرفی رجوی همواره مورد حمایت سازمان های بیگانه بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  در تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی ایران تحولات گوناگونی به وجود آمد که به نوبه خود تاثیرات فراوانی بر اقتدار و امنیت کشورمان داشت، در یکی از این موارد جنایت های مجاهدین خلق در دهه 60  بوده کسانی که سودای قدرت در سر داشتند اما با ترور 17 هزار انسان بی گناه به شرافت و انسانیت چوب تاراج زدند، حیوانات به ظاهر انسان که به دنبال تامین منافع دشمنان و سقوط انقلاب تازه متولد شده مردم ایران بودند.

 

اما راس جنایت کاران فرقه و گروهک منافقین مسعود رجوی بود او در رژیم پهلوی محکوم به اعدام بود اما توسط کشورهای غربی مورد حمایت قرار گرفت و از اعدام او خودداری کردند که این حمایتها نشان از وابستگی رجوی به غرب دارد، ظاهرا او از طرف کشورهای غربی مامور نفوذ در سازمان مجاهدین خلق بوده است.

 

گروهک منافقین در زمان پهلوی،  آمریکایی ها را ترور میکردند که می توان گفت  با حمایت آمریکا و  نفوذ رجوی به این گروهک در خدمت آمریکا و اسرائیل قرار گرفت، از طرفی رجوی همواره مورد حمایت سازمان های بیگانه بود.

 

 در ابتدای انقلاب اسلامی گروهک سازمان مجاهدین خلق اسلحه هایی که از پادگان ها ربوده بودند از تحویل آنها  به نیروهای انقلاب خودداری کرده و بیان میکردند و ادعا داشتند که این سلاح ها را برای دفاع از ایران در مقابل حمله های آمریکا و دشمن نگهداری میکنند، اما فعالیت آنها سبب تبدیل شدن به عامل آمریکا، رژیم بعث، اسرائیل، انگلیس و عربستان سعودی  شد.

 

در همین ارتباط  اخیرا مریم رجوی مطابق گزارشات نشریات بین المللی به اسرائیل رفته و با نتانیاهو ملاقت کرده است، و این موضوع بیان میکند آنها برای خودشان آبرویی قائل نیستند از طرفی ملاحظات سیاسی برای آنها اهمیتی ندارد و از طریق خدمت به سازمان های دشمن ارتزاق می کنند،  جنایت های این گروه علاوه بر  به شهادت رساندن 17هزار ایرانی،  در زمان دفاع مقدس به نفع صدام و کشوری که به اشغالگری کشور ایران پرداخته بود شرکت کردند.

 

 بعد از شکست صدام این گروهک به مزدوری های  خود ادامه دادند اما ضربات سنگینی در عملیات غرور آفرین مرصاد متحمل شدند و زمانی که آنها  پایگاه هایی  در عراق داشتند، پایگاه های آنها مورد هجوم موشک های ایران قرار گرفت، و باید اشاره کرد با سقوط صدام این گروهک در انزوا قرار گرفتند و مجبور شدند مراکز خود را به کشور آلبانی منتقل کنند.

 

 در شرایط حاضر این سازمان جذب نیروهای جدید را از دست داده است و عمده نیروهای آنها مردان و زنان کهنسال است، که به کار جاسوسی به نفع سیا،موساد و آل سعود پرداخته و در حقیقت حقوق بگیر آنها هستند و آنها خطری برای جمهوری اسلامی محسوب نمی شوند و در واقع قدرت وارد کردن ضربات اساسی را ندارند.

 

باید اشاره کرد هرچند مسعود رجوی مدت ها پیش مرده است اما سازمان مجاهدین خلق از ارائه اطلاعات او خودداری میکنند و به طور کلی باید گفت این سازمان منفور ملت ایران و یک سازمان مرده محسوب می شود اما به علت اینکه زبان آنها فارسی است هنوز مورد توجه دشمن برای استفاده از آنها بر علیه ملت ایران هستند.

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 5 نظر
گلی
1398/5/6 - 18:14
منافقین جنایتکاراترین گروه تروریستی عالم است
rateup 0
 ratedown 0
قادر
1398/5/6 - 18:14
لعنت بر این فرقه ضد بشری
rateup 0
 ratedown 0
فرشاد
1398/5/6 - 18:15
عده ای خائن و پست فطرت در قالب انسان و لی حیواناتی وحشی
rateup 0
 ratedown 0
جاسمی
1398/5/6 - 18:19
در دفاع مقدس 26 کشور دنیا نتواست ایران را شکست دهند این گروهک که عددی نیست
rateup 0
 ratedown 0
خورشیدیان
1398/5/6 - 18:21
لعنت بر جایتکاران آدمکش
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.