گروه: اخبار استان خبر: 134097 / تاریخ انتشار : 1398/5/5 ساعت : 12:02

آیین استقبال و تجلیل از قهرمانان موی تای کار کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر

صبح امروز با حضور جمعی از مسوولان، مردم و خانواده های ورزشکاران، از دختران قهرمان و مدال آور رشته رزمی موی تای استقبال و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ صبح امروز طی آیینی از تیم قهرمان دختران موتای استان کهگیلویه بویراحمد با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، اعضای هیات رزمی استان، از دختران قهرمان تیم موتای استان که در رقابتهای قهرمانی کشور به مقام قهرمانی دست یافتند، استقبال شد .در این مراسم که صبح امروز شنبه پنجم مرداد ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با اهدا گل و شیرینی از تیم قهرمان موتای بانوان استان تجلیل و استقبال به عمل آمد.


مسلم حسینیان، رئیس هیات رزمی استان در این آئین، قهرمانی تیم موتای بانوان در رقابتهای استعدادیابی دختران کشور در یزد را مدیون حمایت های علوی مدیر کل دانست و گفت: 5 ورزشکار رزمی در این مسابقات حضور یافتند و در میان تعجب تمام ناظرین فدراسیون با اقتدار موفق به کسب سه مدال طلا و یک مدال نقره از این مسابقات شد.


علوی، مدیر کل  ورزش و جوانان استان از تلاش رئیس و اعضای هیات رزمی استان در کسب این موفقیت تقدیر و خواستار تلاش مضاعف در تداوم این موفقیت ها شد.


مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب این موفقیت ها ابراز خرسندی کرد و از حمایت همه جانبه کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد از ورزش استان و ارسال پیام تبریک تیم موتای بانوان تقدیر کرد.


مدیر ارشد ورزش و جوانان استان، توسعه زیر ساخت های ورزش بانوان را از اولویت های کاری دستگاه ورزش ذکر و افزود: ظرفیت و پتانسیل ورزش بانوان استان زمینه ساز کسب مقام های قهرمانی بانوان استان شده است و در این راستا با حمایت همه مسئولین استانی و کشوری شاهد ارتقای سطح ورزش استان و بانوان خواهیم بود.


لازم بذکر است، تیم موتای بانوان استان کهگیلویه بویراحمد در رقابتهای قهرمانی استعداد یابی دختران کشور در یزد با کسب 3مدال طلا و یک مدال نقره به مقام قهرمانی رقابتهای موتای بانوان کشور دست یافت.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.