گروه: اخبار استان خبر: 134086 / تاریخ انتشار : 1398/5/5 ساعت : 01:16
برای دومین سال متوالی

دختران کهگیلویه و بویراحمد بر سکوی قهرمانی مسابقات موی تای المپیاد استعدادهای برتر کشور ایستادند+تصاویر

دومین دوره مسابقات موی تای المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش دختران با قهرمانی تیم کهگیلویه و بویراحمد در شهر یزد به پایان رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ دومین دوره مسابقات موی تای المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش دختران با قهرمانی تیم کهگیلویه و بویراحمد در شهر یزد به پایان رسید.

 

بر اساس این گزارش پس از کهگیلویه و بویراحمد، تیم های البرز و مازندران بر سکوهای دوم و سوم ایستادند، این در حالی است که دختران موی تای کار کهگیلویه وبویراحمد برای دومین سال پیاپی با افتخار توانستند این مقام را کسب کنند.

 

رییس هییت ورزش های رزمی استان در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: رقابت های موی تای دختران دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورش کشور در حالی به میزبانی استان و شهر یزد برگزار شد که در غیاب تیم های استان های اردبیل، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، سمنان، کرمانشاه، مرکزی، همدان، زنجان و جزیره کیش ۲۴ تیم از سراسر کشور حضور داشتند.

 

مسلم حسینیان افزود: خدا را شاکریم که برای دومین سال از برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور تیم دختران موی تای کار هییت ورزش های رزمی استان کهگیلویه و بویراحمد توانستند با جسارت وشجاعت تمام و خلاقیت سرشار از تکنیک های رزمی خود، از جایگاه سال قبل خود دفاع کنند و مجددا با کسب ۳مدال طلا و۱نقره بعنوان تیم اول مسابقات معرفی شوند.

 

وی با اشاره به رقابت نزدیک تیم ها و بالا بودن سطح کیفی رقابت، بیان کرد: ترکیبی از هوشمندی، قدرت وتلاش جسورانه رزمی کاران کهگیلویه و بویراحمدی و گذشتن از تیم های پرآوازه و قدرتمند تهران ،البرز،مازندران و.. ، تمامی ناظران فدراسیون و تماشگران مسابقات شهر یزد را به حیرت واداشتند.

 

وی ضم تبریک به جامع ورزش استان گفت: آفرین به همت وغیرت تمامی اعضای تیم و تشکر از تمامی زحمات و محبت های دلسوزانه جناب آقای علوی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان که در تمامی لحظات در کنار تیم بودند و همچنین تشکر از تلاش های جناب خسروانی رییس انجمن موی تای و سرکار خانم الهی مربی پرتلاش تیم که توانستند به بهترین شکل باعث خوشحالی جامعه ورزشی استان شوند.

 

رییس هییت ورزش های رزمی استان در ادامه گفت: ارزیابی تاریخ کوتاه دو سال گذشته و امسال موی تای در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد و کسب سهمیه های تیم ملی توسط ۲ورزشکار یاسوجی،مقام اول المپیاد در سال ۱۳۹۷ و مجددا کسب مقام اول در سال۱۳۹۸ نشان دهنده تغییر جایگاه مادری قهرمان پروری از تهران و غرب کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

حسینیان در پایان گفت: اینجانب ضمن تبریک و تهنیت بابت کسب این عنوان غرور آفرین آرزوی تداوم موفقیت ها را برای خانواده پر تلاش وخوش گرم رزمی استان در تمامی مراحل در پیش رو از درگاه الهی خواهانم.

 

انتهای پیام/د

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.