گروه: اخبار استان خبر: 134080 / تاریخ انتشار : 1398/5/4 ساعت : 18:50
به مناسبت سالروز برگزاری اولین نماز جمعه بعد از انقلاب؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از امام جمعه یاسوج تجلیل کرد/برپایی ۱۵نمازجمعه در سطح استان+تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 5 مرداد ماه سالروز برپایی اولین نماز جمعه در کشور از امام جمعه شهر یاسج تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 5 مرداد ماه و برگزاری اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی در ایران از دو دهه امامت امام جمعه شهر یاسوج حجت الاسلام حسینی با اهدای لوحی تجلیل کرد.

حجت الاسلام پناهی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در این خصوص گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ 5 مرداد سال 58 اولین نماز جمعه در کشور برگزار شد اکنون در سطح کشور بیش از 900 نماز جمعه اقامه می شود در استان نیز 15 نماز جمعه در هر جمعه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مصلی های استان ما نسبت به کشور وضعیت خوبی دارند گفت: اگر همتی شود همه مصلی های استان به بهره برداری می رسند.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان به نهضت جوان سازی اشاره کرد و گفت: جوان سازی ائمه جمعه را در دستور کار قرار داده ایم از سال 90 جوان سازی در استان انجام شده است و ائمه جمعه ما از جریان های انقلابی هستند بدون هر گونه نگاه حزبی و سیاسی در استان فعالیت می کنند.

حجت الاسلام پناهی به میز خدمت اشاره کرد و گفت: از استاندار کهگیلویه و بویراحمد درخواست کردیم که این میز خدمت هر جمعه در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج برپا شود هر چند که بر خلاف سال های گذشته ما خیلی کم استانداران را در نماز جمعه مشاهده می کردیم.

در زیر تصاویر تجلیل کلانتری از امام جمعه شهر یاسوج را مشاهده می کنید.

---
---
---
---
---
---
---
---
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.