گروه: اخبار استان خبر: 134077 / تاریخ انتشار : 1398/5/6 ساعت : 11:13
گزارش میدانی؛

چکمه های گرانی آبشار یاسوج بر گلوی مسافران/تیغ زدن گردشگران با قیمت های افسارگسیخته و مرغ 25 هزار تومانی+تصاویر

مسافرانی که در روزهای گذشته آبشار یاسوج را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده بودند در خصوص قیمت کالاهای مختلف و مواد غذایی گلایه داشتند تا جایی که به گفته ان ها هر کیلوگرم مرغ به قیمت 25 هزار تومان به فروش رفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از بویرخبر؛ شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور است، باید اشاره کرد میزان استقبال  گردشگران از آبشار یاسوج ارتباط مستقیمی با امکانات و زیر ساخت های مناسب دارد، در همین خصوص اقلام مورد نیاز و مواد غذایی باید در دسترس و با قیمت مناسب به مسافران عرضه شود.

 

مسافرانی که در روزهای گذشته آبشار  یاسوج را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده بودند در خصوص قیمت کالاهای مختلف و مواد غذایی گلایه داشتند و در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری به بیان گلایه های خود پرداختند که در ادامه امده است:

 

یکی از مسافران بیان کرد: بنده به عنوان گردشگر وقتی برای خرید کالاها به برخی مغازه ها وارد میشوم با قیمت زیاد آنها مواجه شدم که ضرورت دارد نهاد های نظارتی برای وضعیت نامناسب قیمتها نظارت و کنترل داشته باشند.

 
 

از دیگر مسافران در آبشار یاسوج گفت: بنده از یکی از استان های همجوار به شهر و  آبشار یاسوج مسافرت کرده ام اما در مدت دو روزی که در این مکان حضور دارم از وضعیت  خرید و قیمت کالا ها  راضی نبوده ام.

 

 
 

یکی از هموطنان خوزستانی گفت: بنده حدود ده دقیقه پیش مرغ را با قیمت کیلویی 25 هزار تومان خریداری کردم، و اگر فضای مناسب برای پارک خودرو در هنگام بازگشت از شهر وجود داشت به سطح  شهر رفته و خرید میکردم.

 

 

وی افزود: در مناطقی از استان های ما، مکان هایی را برای مسافر در نظر گرفته و با دریافت کرایه اما امکانات مناسب از قبیل پارکینگ، مواد غذایی با قمت مناسب در دسترس وجود دارد و مسافران از قیمت ها گلایه ندارند.

 

یکی از هموطنان اهل استان فارس که یاسوج را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده بود گفت: به نظر می رسد در رابطه با حق و حقوق مسافران  نظارت وجود ندارد، در برخی موارد مشاهده میشود وقتی فروشنده متوجه می شود مشتری او از شهرستان ها است قیمت محصول خود را چند برابر به فروش میرسانند.

 

یکی دیگر از مسافران بیان کرد: امروز وقتی وارد مغازه ای شدم و نوشابه ای خریداری کردم، قیمتی که باید پرداخت میکردم 4 هزار تومان بود اما برای خرید آن 6 هزار تومان پرداخت کردم که این موضوع نشان از عدم نظارت کافی در این مکان است، از طرفی باید پرسید مسوولان نظارتی چرا پیگیری نمیکنند و بر وضعیت قیمت ها کنترلی ندارند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
ضس
1398/5/6 - 18:05
مگه شهر یاسوج نظارت و قانونی ندارد؟
rateup 0
 ratedown 0
رامینی
1398/5/6 - 18:07
این گرانی ها تو ذوق گردشگر میزنه و بار دیگر به شهر یاسوج سفر نمیکنند
rateup 0
 ratedown 0
داریوش
1398/5/6 - 18:08
باید خاطره خوشی در فکر مسافران ایجاد بشه، با این گرونی ها اوقات آنها را تلخ نکنید
rateup 0
 ratedown 0
کامران
1398/5/6 - 18:09
چه کسی مسوولا این نابسامانی است
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.