گروه: اخبار استان خبر: 134038 / تاریخ انتشار : 1398/5/4 ساعت : 10:53
در جمع هادیان سیاسی مطرح شد:

نفوذ مهمترین راهبرد برای ضربه زدن به انقلاب/حقانیت فیلم گاندو به نفوذ دشمن در بدنه مدیریتی اشاره دارد

استاد دانشگاه تهران در لنده گفت: امروز عمق نفوذ دشمن در بدنه اجرایی و مدیریتی کشور چنان قارچ گونه رشد کرده است که دشمن حتی جزئی ترین مسائل شخصی و زندگی کاملا خصوصی برخی مسئولان را رصد کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، محسن لارتی از اساتید دانشگاه های تهران در جمع هادیان سیاسی شهرستان لنده گفت: وقتی جمشید آرین از طراحان خودروهای هیبری برقی بود که ۱۴سال پیش وقتی به مسئولان وقت محیط زیست خانم ابتکار مراجعه می کند وی دست رد به سینه وی می زنه و ارین به المان می رود و ان را طراحی می کند و شرکت ها المانی استقبال کردند.

وی تاکیدکرد:وقتی امریکا در مسیر انزوال است و بسیاری از اندیشمندان امریکایی این را تاکید می کنند ولی هنوز برخی از خواص جامعه ما بر برقراری رابطه با امریکا هستند.

لارتی تاکید کرد: وقتی برخی مباحث از سوی خواص در بحث مذاکره مطرح شد برخی از مواد ان را پذیرفتیم رسید به جایی که برخی از مباحث را مطرح کردند که مشکل ما استکبار ستیزی است که این بحث باعث شد که عمق نفوذ برای همه عیان شد.

وی اظهارکرد: وقتی شیخ فضل اله نوری را در میدان توپخانه اعدام کردند کسی از وی حمایت نکرد چرا که شیخی را که نفوذی بود را تطمیع کردند و همین امر باعث شد شیخ فضل اله نوری را با جنگ روانی دشمن و نفوذی ها مدیریت کردند.

این چهره دانشگاهی گفت: مشکلات خاص کشور را باید در حوزه های مختلف شناخت و نه اینکه برخی ها با رنگ و لعاب مختلف و با نفوذ به افراد و اشخاص به دنبال طرح برخی ها مسائل نفوذی بودند که در برهه های مختلف نیز ثابت شد که شیخ فض الله نوری نیز نمونه از برداشتن نیروهای مخالف با انگلیس بود.

وی گفت:مقام معظم رهبری دائما از اقای ظریف در حوزه تلاش وی تقدیر کرده است ولی از روند مذاکره هرگز و امروز حامیان برجام شدند توابین برحام و موافقان آن شدند مخالف برجام.

استاد دانشگاه های تهران گفت:جیسون رضائیان را وقتی اطلاعات سپاه دستگیر می کند خود اقای ظریف بیان کرد که وقتی اتهامات وی نسبت داده شد وی تلویحی اذعان کرده است که فریب خورده است.

وی خاطرنشان کرد:شکستن قبح مسائل در حوزه های مختلف باعث شده است که قدم زدن ظریف و جان کری به یک مسئله عادی تبدیل شده است که وقتی ابعاد جاسوسی جیسون رضائیان در کشور مطرح می شود برخی ابعاد نفوذ عیان شد.

لارتی از اساتید دانشگاه های تهران در جمع بسیجیان و هادیان سیاسی شهرستان لنده با اشاره به کینه توزی دشمنان و طراحی سه جنگ اقتصادی، روانی و علمی طراحی شده است.

وی افزود:سریال گاندو یکی از مصادیق صادق نفوذ است که مقام معظم رهبری فرمودند: نفوذ مصداقی و نفوذ در بدنه مدیریت کشور و نفوذ جریانی و شبکه سازی است که پول و جاذبه های جنسی از حربه های مهم دشمن است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد:مصداق آن وقتی است که جاسوس خبره زن اسرائیلی از برفرای ارتباط جنسی با بیشتر حکام کشورهای عربی خبرداد.

وی افزود:دشمن با طراحی مذاکره به دنبال معامله است و در این بین به دنبال جا انداختن راه نجات کشور دست دوستی به سمت دشمن است که این طراحی به رفاقت انجام خواهدشد.

لارتی گفت: خود اقای ظریف بارها بیان کرد که کفه ترازوی برجام بیشتر به سمت غرب بوده است تا به نفع ما.

وی اظهارکرد: مشاوره غلط و تصمیم سازی اشتباه و جا انداختن آن در رسانه ها و مشاوره غلط به رئیس جمهور باعث شده است در برخی تصمیم گیری ها شاهد برخی مشکلات باشیم.

این استاد دانشگاه تاکیدکرد:وقتی شش نفر از وزرا نامه به رهبری می زنند که اف تی اف باید تائید شود که نمونه ان افشای اطلاعات صرافا در خارج از کشور بود که عامل اصلی افزایش دلار نیز همین نفوذ در سیستم مدیریتی بود.

این استاد دانشگاه گفت: نفوذی ها کسی را می زنند که انقلابی باشد، سپاه، و نهادهای انقلابی را یکی یکی تخریب می کنند و این در حالی است که خود کسینجر می گوید:ایران در حال تسخیر جهان است و ایرانیان دوبار به دریای مدیترانه رسیدن وقبل از انقلاب اسلامی و امروز که در بیشتر زمینه ها موفق شده است تسلط خود را در تمام موارد امریکا را شکست داده است و علت کینه توزی دشمنان نیز همین مسئله است.

وی اظهاکرد: مشکلات اقتصادی باعث شده است زمینه های نارضایتی و نا امیدی مردم به علت بی تدبیری برخی مسئولان دو چندان شود.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.