گروه: اخبار استان خبر: 133977 / تاریخ انتشار : 1398/5/3 ساعت : 08:22

خودکشی نافرجام جوان دهدشتی + جزئیات

شب گذشته پسر جوان 23 ساله دهدشتی با انگیزه خودکشی اقدام به خوردن تعداد زیادی قرص می کند که خانواده وی از این موضوع اطلاع پیدا کرده و بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ شب گذشته پسر جوان 23 ساله دهدشتی با انگیزه خودکشی اقدام به خوردن تعداد زیادی قرص می کند که خانواده وی از این موضوع اطلاع پیدا کرده و بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند.

به گفته یک منبع آگاه در بیمارستان دهدشت ساعت 21 سه شنبه شب جوان 23 ساله ی دهدشتی به علت استفاده عمدی تعداد زیادی قرص، دچار مسمومیت شدید دارویی شد. خانواده این جوان پس از متوجه شدن این موضوع جوان را به اورژانس دهدشت منتقل کردند و تحت درمان قرار گرفت.

پس از شست و شوی معده جوان دهدشتی حال عمومی وی مساعد گزارش شده و در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

متاسفانه مسئله خود کشی در شهرستان کهگیلویه به اولین معضل اجتماعی تبدیل شده و روز به روز این معضل رو به گسترش است.

با توجه به اینکه درصد بالایی از جوانان کهگیلویه ای از بیکاری و عواقب ناگوار روحی و روانی آن رنج میبرند،چنین اتفاقاتی باید قبل از وقوع پیش بینی و راهکارهای مناسبی جهت برطرف کردن این مشکلات پیدا وعملی شود.

بارها این مشکلات و در رسانه های مختلف گوشزد شد و همیشه هم به فراموشی سپرده شده است اما آیا اگر فرزند یکی از مسئولین به چنین مشکلی دچار می شد این مسئله اینگونه به قراموشی سپرده می شد؟!

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.