گروه: اخبار استان خبر: 133950 / تاریخ انتشار : 1398/5/2 ساعت : 14:26
جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خبر داد:

آغاز تدوین کتاب"نقش شهرستان بهمئی در 8 سال دفاع مقدس

جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از آغاز تدوین کتاب "نقش شهرستان بهمئی در 8 سال دفاع مقدس" خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  آوای ماغر؛جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در نشست هیئت اندیشه ورز دفاع مقدس  شهرستان، از آغاز تدوین کتاب "نقش شهرستان بهمئی در 8 سال دفاع مقدس" خبر داد.

 سروان پاسدار مهدی غلامی نژاد تصریح کرد: با حمایت حفظ آثار ناحیه مقاومت بسیج بهمئی و به همت تعدادی از رزمندگان و پیشکسوتان جبهه و جنگ این اثر ارزشمند تدوین و چاپ می شود.

وی گفت:در این اثر به صورت کامل به نقش مردم بهمئی در جنگ پرداخته می شود و رشادت های رزمندگان شهرستان در جبهه ها به صورت خاطره و مستندات در کتاب گنجانده می شود.

 جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه مردم بهمئی هم در خطوط مقدم جبهه ها و هم در پشت جبهه نقش موثری ایفا کردند، تمام تلاش ما این است که نقش این مردم ولایتمدار بدور از اغراق و بزرگ نمایی با جمع آوری مستندات کافی در این کتاب تبیین شود.

غلامی نژاد  افزود: ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این راستا اقدام به تشکیل هیئت اندیشه ورز دفاع مقدس کرد که اعضای اصلی آن از پیشکسوتان جنگ هستند.

وی گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت بالای موضوع، کمیته های مختلفی تشکیل می شود تا بتوانیم از همه ظرفیت ها برای جمع آوری مستندات مورد نیاز استفاده کنیم.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان گفت:این کتاب ارزشمند قرار است دهه فجر امسال چاپ و رونمایی شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.