گروه: اخبار استان خبر: 133876 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 13:57
سرنوشت دایره طلایی سی سخت در دستان رییس شورای شهر

پای رییس شورای شهر سی سخت به ماجرای تشک کشتی باز شد!+جزئیات

این روزها دغدغه جوانان و نوجوانان کشتی گیر سی سختی که با کمبود امکانات اولیه روبه رو هستند، نداشتن تشک استاندارد کشتی است که به نحوی با تصمیم رییس شورای شهر سی سخت گره خورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  سفیردنا؛ این روزها دغدغه جوانان و نوجوانان کشتی گیر سی سختی که با کمبود امکانات اولیه روبه رو هستند، نداشتن تشک استاندارد کشتی است که به نحوی با تصمیم رییس شورای شهر سی سخت گره خورده است.

 

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در فاصله 35 کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است و دارای ظرفیت های فراوانی در بخش گردشگری و صنعت توریسم و همچنین و نیروی جوان است.

 

اما دیگرعرصه ای که جوانان و نوجوانان سی سخت در ایام تابستان به آن مشغول اند، ورزش است که می توان گفت در برخی از موارد از ظرفیت های بلقوه آن مغفول مانده اند.

 

در سالهای اخیر ورزش شهرستان دنا پیشرفت قابل توجهی کرده است به گونه ای که چند ورزشکار بین المللی و جهانی را به عرصه ورزش کشور معرفی کرده است که مدال های رنگارنگ زیادی را برای کشور به ارمغان آورده اند، و این خود نشان از پتانسیل بالای ورزش در این شهر زیبا و توریستی است.

 

اما کمبود امکانات ورزشی در این شهر نیز به چشم می خورد که به عنوان مورد خاص می توان به نبود تشک کشتی اشاره کرد که موجب رنجش خاطر ورزشکاران این رشته شده است.

 

 

در همین خصوص پدر یکی از ورشکاران که به جد پیگیر ورزش فرزند خود است به این پایگاه خبری گفت: از مدت ها پیش پیگیر تهیه بودجه برای تشک سالن کشتی سی سخت بودیم و با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان این بودجه تهیه شد و اکنون در اختیار ورزش های همگانی و رییس شورای شهر سی سخت است و انتظار داریم در خصوص خرید این تشک ورزشی اقدام کند چرا که هر روز که بگذر قیمت آن افزایش پیدا می کند.

 

 

محمد حسین پرندوار رییس شورای شهر سی سخت طی گفتگوی تلفنی با این پایگاه خبری در این خصوص گفت: مبلغی تحت عنوان تشک کشتی برای ما تخصیص داده نشده است و صرفا برای هزینه کرد پیاده روی گذشته و ورزش های همگانی بوده است و باید در این زمینه مصرف شود ولی باتوجه به مشاهدات خود از این سالن کشتی و وضعیت نامطلوب تشک کشتی، به جهتی که کمی به ورزشکاران شود در نظر داریم مبلغ 13/5 میلیون تومان به این ورزش جهت خرید رویه تشک کشتی کمک کنیم.

 

 

پرندوار ادامه داد: این که گفته شود بودجه ورزش قهرمانی در دست ورزش همگانی است صحیح نیست ولی هیئت ورزش های قهرمانی و کشتی می تواند با ارایه فاکتور معتبر و نامه ای از سوی مسوول ورزش و تربیت بدنی شهرستان، این پول را به منظور خرید تشک به صورت قانونی دریافت کنند.

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.