گروه: اخبار استان خبر: 133858 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 14:30
سوژه مردمی:

رونمایی از خیابان های جنگ زده در مرکز شهر لنده+تصاویر

ساکنین خیابان شهید نژاد تقوی در شهر لنده با ابراز گلایه مندی و نارضایتی از آب و فاضلاب شهری و شهرداری خواستار ورود مسئولان به وضعیت اسف بار این خیابان شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، چند سالی است که یکی از مهمترین مشکلات مردم ارائه خدمات ضعیف دستگاه های خدمات رسان به مردم است که همین امر نیز باعث چالش اساسی برای آنان شده است.

 

 

خیابان شهید نژاد تقوی در شهر لنده یکی از خیابان های پر ترافیک در این شهر است که متاسفانه به دلیل ایجاد خط انتقال لوله آب شهرک شهید رجایی از این خیابان چندین ماه است که دائما شاهد شکستگی خط انتقال این لوله در کمتر از یکسال از اتمام این پروزه هستیم که در فاصله کمتر از 30متر در سه نقطه شاهد شکستگی لوله آب هستیم که همین عدم نظارت ها باعث چنین گلایه های شده است.

 

پس از چندین مرحله مراجعه مردم و اظهار گلایه مندی شدید از وضعیت موجود شهرداری اقدام به آسفالت این خیابان کرده است که در ادامه نیز به دلیل عدم محکم کاری و زیر سازی کافی در بیشتر ناطق این کنده کاری شاهد فروکش کردن آسفالت و ایجاد ناهواری های مختلف هستیم که باز هم نارضایتی مردم را در پی داشت و دارد.

 

 

متاسفانه ضعف نظارت در اجرای این پروزه باعث شد که علاوه بر شکستگی های پی در پی شاهد فروکش کردن آسفالت در این خیابان و افایش نارضایتی مردم و ایجاد مخاطرات شدید تصادف هستیم که همه این موارد باعث گلایه مندی شدید مردم شده است.

 

ساکنین این خیابان از مسئولان ارشد شهرستان لنده به خصوص شورای ترافیک و شهرداری و اعضای شورا ی شهر  این شهرستان درخواست کردند که هر چه سریعتر به وضعیت این خیابان توجه ویژه ای شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.