گروه: اخبار استان خبر: 133846 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 11:31
امام جمعه موقت یاسوج:

حمایت امام جمعه موقت یاسوج از پلیس در مبارزه با هنجارشکنان و قانون شکنان

امام جمعه موقت شهر یاسوج گفت: پلیس حافظ آبرو، شرافت و امیال مردم است و وظیفه داریم از پلیس حمایت کنیم و این حمایت باید عملی باشد.

حجت الاسلام موسوی اعظم در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: یکی از وظایف هر انسان مومن از جمله  برادر و خواهر این است که امر به معروف و نهی از منکر کنند که جامعه از همه لحاظ شرافت واقعی خودش را حفظ کند و با بی شرمی و بی حیایی مبارزه کنند و همه ما باید در این زمینه همیار واقعی نیروهای نظامی و انتظامی و آمران به معروف باشیم تا منکر به طریق واقعی از بین برود.

 

امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: بهترین افراد نزد پیامبر اسلام کسانی هستند که امر به معروف  و نهی از منکر  را به خاطر باورهای دینی در صحنه عمل انجام دهند بنابراین این کار  یکی از بهترین فریضه هاست  که باید در صحنه عمل باشیم.

 

حجت الاسلام موسوی اعظم  عنوان کرد: برخی ها به دنبال پیاده شدن امیال سوء خود و اشاعه بی بند و باری در جامعه هستند و تلاش می کنند که به راه های مختلف این را در جامعه ظاهر کنند به طور قطع این افراد با پاکی و عفت شرم و حیا در جامعه مخالف هستند و هنجارشکنی می کنند.

 

امام جمعه موقت یاسوج تصریح کرد: آنهایی که تاکنون  به دنبال بی حیایی بودند اکنون به هر طریقی دست به کارهایی می زنند که چهره پلیس را خدشه دار کنند و گاهی برخی مسائل کوچک را خیلی بزرگ جلوه می دهند که اذهان عمومی را دچار تشویش کنند و خودشان را برای جامعه مظلوم جلوه دهند.

 

وی ضمن تاکید بر این که پلیس باید با همه توان با این هنجار شکنان در جامعه برخورد و مبارزه کند تصریح کرد: من صد در صد از پلیس حمایت می کنم و همیشه در مکان های مختلف اعلام می کنم که پلیس حافظ آبرو و شرافت  و اموال  مردم است ما نیز وظیفه داریم حمایت کنیم و این حمایت ما نیز باید عملی باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.