گروه: اخبار استان خبر: 133843 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 10:44

حمایت قاطع یک مدیرکل استانداری از یک فرد مسئله دار و ستاره دار/وقتی منافع حزبی وقومی بر منافع مردمی سیطره می یابد!

فردیکه ثبات جریانی برای هیچ کدام از احزاب سیاسی ندارد اما خود اکنون به طور قاطع از برخی خطوط قرمز نظام رد می شود و با برخی رسانه ها در خصوص تطهیر برخی افراد مسئله دار نظام مصاحبه می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - اخیر همانطور که در خبرها منتشر شد برخی رسانه ها از حضور یک فرد مسئله دار که باورهای اسلامی و فرهنگی را قبول ندارد، در راس یک اداره کل مهم استان خبر دادند.

 

اداره فرهنگ و ارشادی که هنرمندان و فرهنگ دوستان استان منتظر هستند تا ببینند کرسی ریاست این اداره کل به فردی برسد که بتواند این کشتی طوفان دیده را به سر منزل مقصود برساند.

 

اینکه قاطبه جریان رسانه ای استان از انتصاب چنین فردی رضایت ندارند مسئله ای است که بر همگان روشن مانده است.

اما آنچه که اکنون در جریان است و نظر ها را به خود جلب کرده است، حمایت قومی و حزبی فردی در این باب است که قبلا اصولگرا بوده است و الان اصلاح طلب نمایی می کند.

 

فردی که ثبات جریانی برای هیچ کدام از احزاب سیاسی ندارد اما خود اکنون به طور قاطع از برخی خطوط قرمز نظام رد می شود و با برخی رسانه ها در خصوص تطهیر برخی افراد مسئله دار نظام مصاحبه می دهد.

 

بنظر این مصاحبه هم بخشی از تلاش وی جهت ابقا در دوران مسئولیت کلانتری در استانداری کهکیلویه و بویراحمد است.

 

اما جالب است این چنین افرادی که دارای مسئولیت حقوقی هم در مجموعه دولت و نظام هستند، براحتی اینگونه موضع میگیرند و هیچ برخوردی با آنها نمیشود!

 

اگرچه این رسانه در گزارش خود به هیچ فرد حقیقی در گزارش قبلی خود اشاره نداشت و هیچ وقت آبروی هیچ فردی را زیرسئوال نمیبرد، و قطعا حق شکایت را از امروز برای خود محفوظ میداند و از طریق دفتر مرکزی پیگیر این موضوع خواهد بود.

 

حال آنکه قطعا دستگاه های نظارتی و ارشادی استان آگاه هستند و به دقت و هوشیاری و صبر کامل، تمام تحرکات و دفاعیات را رصد می کنند و در مواقع لزوم هم اطلاع رسانی ها لازم را خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
...
1398/5/1 - 23:26
سایت شما فقط دنبال تفرقه افکنی میباشد و به دنبال منافع هستید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.