گروه: اخبار استان خبر: 133781 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 09:19
امام جمعه موقت بهمئی:

تقدیر از مواضع صریح فرمانده ناجا /ائمه جمعه در برخود با هنجارشکنان کنار نیروی انتظامی هستند

دشمنان نظام با ترسیم چهره ای خشن از برخورد های ماموران نیروی انتظامی سراسر کشور و انتشار در فضای مجازی به دنبال استحاله کردن اقتدار این نهاد است، در صورتی که پلیس ما روز به روز با آگاهی و آموزش روند توسعه رو به رشدی دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ امام جمعه موقت شهرستان بهمئی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر با تقدیر از مواضع صریح فرمانده نیروی انتظامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور،گفت:ائمه جمعه در برخورد با هنجار شکنان در کنار نیروی انتظامی هستند.

 

حجت الاسلام علی مجاهدی نسب تصریح کرد:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با موانع امنیت داخلی است که به صورت مکرر شاهد به شهادت رسیدن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم در لباس مقدس نیروی انتظامی هستیم.

 

وی افزود:دشمنان نظام با ترسیم چهره ای خشن از برخورد های ماموران نیروی انتظامی سراسر کشور و انتشار در فضای مجازی به دنبال استحاله کردن اقتدار این نهاد است، در صورتی که پلیس ما روز به روز با آگاهی و آموزش روند توسعه رو به رشدی دارد.

 

امام جمعه موقت شهرستان بهمئی افزود: در اتفاقات اخیر که تعدادی از بدحجابان به صورت برنامه ریزی شده و آموزش توسط سرویس های جاسوسی، در خیابان برخی از شهرهای کشور اقدام به کشف حجاب و برخورد شدید با ماموران ناجا کرده و با اینکار دنبال القای خشونت پلیس علیه شهروندان بودند، مظلومیت ناجا را در کنار اقتدار آنها، به وضوح دیدیم.

 

حجت الاسلام مجاهدی نسب با بیان اینکه مامور نیروی انتظامی ضابط قانونی قضائی است، گفت:این پرسنل زحمتکش در مقابل این همه توهین تنها به وظایف قانونی خود عمل می کنند و حتی در همین حالات هم بدلیل فشار شدید مورد مواخده قرار می گیرند.

 

وی خاطرنشان کرد:امنیت هزاران کیلومتر مرز کشور از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب بر عهده جان برکفان نیروی انتظامی است و شهدای مرزبان ما از ابتدای انقلاب تاکنون آمار بالایی است.

 

امام جمعه موقت شهرستان بهمئی در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت جان و مال مردم است، گفت:مواضع صریح سردار اشتری در برخورد با هنجار شکنان در کلیه سطوح جامعه قابل تحسین است و ائمه جمعه از این مواضع مقتدارنه ناجا که در راستای ارتقای امنیت عمومی است، حمایت می کنند.

 

حجت الاسلام مجاهدی نسب تصریح کرد:همانگونه که فرمانده ناجا هم به صراحت اعلام کرد، فضای مجازی ما افسار گسیخته است و در آن جرایم بسیاری در حوزه امنیت، اخلاق، حریم خصوصی و نظام خانواده رخ می دهد که باید کنترل و مدیریت شود.

 

امام جمعه موقت بهمئی در پایان سخنان خود گفت:دفاع از عملکرد مثبت ناجا در این برهه از زمان که دشمن در صدد تخریب این نهاد انقلابی و زحمتکش است، یک وظیفه عمومی است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.