گروه: اخبار استان خبر: 133780 / تاریخ انتشار : 1398/4/31 ساعت : 13:05
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

حمایت بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی از برخورد پلیس با قانون شکنان/ضیایی: سودجویان به دنبال خدشه وارد کردن به چهره پلیس هستند

سحر ضیایی گفت: من به عنوان یک بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی از پلیس در برخورد با قانون شکنی از جمله بدحجابی در جامعه حمایت می کنم.

سحر ضیائی بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی  در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص هجمه هایی که علیه پلیس در برخورد با قانون شکنان از جمله در موضوع بدحجابی وجود دارد گفت: وقتی پلیس در خیابان به فردی تذکر می دهد حتما کاری انجام داده است و دلیلی ندارد که دیگر افراد وارد موضوع شوند و تنش ایجاد کنند و علیه پلیس جبهه بگیرند مردم اجازه دهند که پلیس در برخورد با افراد هنجارشکن کار خودش را انجام دهد و خودشان وارد صحنه نشوند و بخواهند از آن شخص  حمایت کنند.

 

این بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی افزود: گاهی مشاهده می کنیم که برخی از آقایان و خانم ها با پوشش خیلی نامناسب در حال رانندگی هستند که باید بگوییم خودرو وسیله شخصی است اما در مکان عمومی تردد می کند در جامعه هستند این افراد چهره جامعه را زشت می کنند و نیاز  به برخورد دارند.

 

ضیائی عنوان کرد: اینکه عده ای با ارسال پیامک برای این راننده ها مخالف هستند طبیعی است چرا  هر موضوعی که در جامعه ای مطرح شود موافقان و مخالفان خودش را دارد  اما مردم ما باید پذیرید که وقتی در یک جامعه اسلامی زندگی می کنیم باید پایبند به قانون جامعه خود باشیم و اینگونه نیست که هر کس هر گونه که بخواهد رفتار کند.

 

وی با اشاره به انتشار کلیپ های مختلف بر علیه پلیس گفت:  کلیپ هایی که برای خدشه کردن چهره پلیس در فضای مجازی منتشر می شود توسط عده ای سودجو انجام می شود که می خواهند از جامعه ما سوء استفاده کنند.

 

بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی ادامه داد: ما موضوعات  مختلفی در کشور داریم چرا سراغ این موارد نمی روند اما وقتی  یک کلیپ که هیچ چیزی هم در آن مشخص نیست و حتی حقیقت را هم به درستی بیان نکرده است به صورت گسترده منتشر می کنند اینها فقط برای خدشه وارد کردن به چهره پلیس هستند.

 

ضیائی گفت:  شاید این کلیپ حقیقت چیزی نباشد که ما می بینیم ما از کجا می دانیم که قبل از این بخش از کلیپ چه اتفاقی افتاده است این افراد فقط می خواهند بدبینی ایجاد کنند و بگویند ما در جامعه امنیت نداریم، عده ای سودجو می خواهند از این ماجراها سو استفاده کنند.

 

وی گفت: من به عنوان یک بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی از پلیس حمایت می کنم چرا که کار اشتباهی انجام نمی دهند و فقط می خواهند امنیت جامعه حفظ شود .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.