گروه: اخبار استان خبر: 133776 / تاریخ انتشار : 1398/5/1 ساعت : 07:59
درنشست خبری رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده مطرح شد

آغاز عملیات اجرایی بیمارستان32تختخوابی لنده در آینده نزدیک با اعتبار 20میلیارد ریالی

امراله خانی در نشست خبری با اصحاب رسانه از اجرایی شدن عملیات ساخت بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده در آینده نزدیک با حضور مسئولان وزارت وعلوم پزشکی استان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در نشت خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به نقش اساسی بهداشت و درمان در توسعه جامعه اشاره کرد وگفت: امروز رسالت اصلی وزرات بهداشت و درمان کاهش سطح نارضایتی مردم با بسیج تمام امکانات و تجهیزات به جهت تسهیل و برقراری عدالت در حوزه درمان است.

 

وی افزود: در ادامه پیگیری های مداوم برای بحث رفع نیازمندی های بهداشتی و درمان شهرستان لنده با حضور چند روزه در وزرات بهداشت و درمان و با همکاری خیلی خوب دکتر تقوی نژاد معاون پشتیبانی وزرات بهداشت و درمان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و حمایت خوب نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و آقای کریمی زاده توفیقات خیلی خوبی در حوزه های مختلف نصیب شهرستان لنده شده است.

 

امراله خانی تصریح کرد: پیگیری موانع و مشکلات بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده و رفع موانع و چالش ها در آینده نزیدک با حضور مسئولان وزرات و دانشگاه علوم پزشکی و شهرستانی و استانی شاهد شروع به کار عملیات اجرایی بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده به بیش از بیست میلیارد ریال اعتبار اولیه خواهیم بود.

 

وی تاکیدکرد: در خصوص کلینیک تخصصی نیز با پیگیری های صورت گرفته از طریق موسسه خیریه امام حسن مجتبی(ع) و حاج نکوئیان بحث اعتبار ساخت این کلینیک نیز با مشارکت 50درصدی وزارت بهداشت و درمان مرتفع و در آینده نزدیک شاهد کلنگ زنی آن خواهیم بود.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در خصوص بحث تجهیزات نیز بیش از پنج میلیارد ریال اعتبار خرید تجهیزات اکو، مانیتورینگ قلبی، نوار قلب، ماشین دیالیز و سایر نیازمندی ها در آینده نزیدک از سوی وزرات بهداشت و درمان خریداری و به مرکز خدمات جامع شهری لنده اضافه خواهند شد.

 

وی تاکیدکرد: در بودجه امسال نیز بیش از 9میلیارد ریال از اعتبارات استانی جهت راه اندازی مرکز فوریت های پزشکی قیام  و مباحث بهداشتی و درمانی تخصیص اعتبار داده شد که امیدواریم جهش خوبی در حوزه روستاها نیز اجرایی شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.